ZATROHRANÍ v Ostravě

Haló, haló. Zvažujeme v Korunce v Ostravě uspořádat tzv. "Zatrohraní" (zatím pracovní název).
Akce by byla víkendová (pá - ne) v Ostravě, v SVČ Korunka (sídlí tam i náš klub).
Termín pravděpodobně půlka května. Chtěli byhom "zatrolence" pozvat na východ (ze Slovenska na západ a z Polska na jih ;-))
Detaily se ještě dopilují. Hlavní, čím by se tato akce určitě lišila od Zatroconu je, že v Korunce lze nocovat - ovšem systém spacák a karimatka (samozřejmě v oddělených prostorách od hraní). Systém je to podstatně levnější, ale pro náročné bychom zjistili i nějaké tipy na přespání v hotelu, ale není to naše priorita.
Prosím napište své náměty, načerpáme inspiraci a rozhodneme, zda Zatrohraní uspořádat či ne.
Děkuji
17.1.2011 02:31:15

Zatrohraní Ostrava
Tak pro tuhletu myšlenku hlasuju všemi 10!!! Hlavně je pro mně důležité, že uvažujete o květnovém termínu, čím totiž později, tím pro mě a můj rodinný herní gang lépe. V termínech do konce dubna se prostě nikde nedostanem. No a že by to bylo v Ostravě, mi zní jako rajská hudba, měl bych to na dostřel, mohl bych vzít celou svou zvědavou rodinu a nemusel bych zužovat nominaci jako před prvním ZatroConem v Pardubicích :)
A konečně bych se do té Korunky dostal, je to zatím můj nesplněný sen :)

Jen jsem si jistý, že ne všichni by brali nocování ve spacáku (vím, vím, většina vůbec nespí a jen hraje), takže ty tipy na nějaké solidní ubytování pokud možno někde poblíž, by asi byly zapotřebí...
Takže za nás 4x ano.....

17.1.2011 06:37:29

Jo!
Jak vykřikuje v TV reklamě půjčka od Komerčky: "Skvělý nápad, to beru!!!" Jen se tajně modlím, aby to nepadlo na jediný květnový víkend, který mám už teď zablokován. Datum nepíšu, páč nemám rád lidi, kteří si osobují právo kvůli sobě posunovat termíny akcí, které sami nepořádají.

17.1.2011 06:39:19

určitě ano
Pro mě jako ostraváka není co řešit :) Když bude termín dostatečně dopředu je mi jedno kdy.

17.1.2011 07:45:49

Jasan
perfektní nápad ikdyž nemám žáden námět či připomínku...

17.1.2011 08:03:15

Tož na chvilu bych moh přijit
Já jsem zásadně pro a sekunduju Hammerovic názor, že asi ne všici by byli spokojeni s karimatkovo-spacákovým přespáním (však už jsem to i říkal Caulymu do teleufonu). Každopádně já tím dotyčným nejsem a klidně přespím aji na zemi... Nebo mě určitě třeba Sappho přichýlí, ať nemusím jezdit těch 20 km domů :-D

17.1.2011 08:22:52

Pokud to bude jen trochu možné
určitě přijedu.

Už jen proto, abych zjistil, co to znamená když Sappho přichýlí Kadaver.

17.1.2011 08:58:22

Jéééé
Lidi, neblázněte...to je z Liberce hrozně daleko! :( Přijedu skoro kamkoli ale tohle je už asi nad moje síly! :(
Což mě mrzí... Třeba stejná lokalita jako teď byla podle mě ideální.... :)

17.1.2011 11:02:09

SSZGSA
neblázni, zajistím ti nocleh v opravdové posteli. A před spaním si budem počítat žetonky.
možná už tento týden budu mít doma Marne 1918...

17.1.2011 11:12:47

To Ocasek
Já bych opravdu rád a myslím, že mnoho lídí taky ale 340Km je už hrozně moc.. Optimum je někde uprostřed republiky.. A myslím si, že 2 hodinky autem nikoho nezabije... Co myslíte? :)

17.1.2011 11:26:17

SSZGSA
Neblázni, vždyť je to vlakem po moc pěkné spojnici Liberec-Pardubice-Ostrava za 6 hodin cesty, to je skoro stejně jako trvalo mě vlakem těch 90km do Želivi. :o)

Jinak zájem by z mé strany byl, ale květen je ještě daleko a jiné akce s přislíbenou účastí, ale nejistými termíny se na jaro houfují.

17.1.2011 11:27:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Ostrava
vzdálenost nevadí, ale jelikož očekávám někdy v létě další War/Zatrocon, pěkně u vody a s ubytováním na Slapech, tak asi nepřijedu.

17.1.2011 12:33:36

doba
nešlo by něco uspořádat v té době jak buje to upalování a příchod těch dvou pánů? (začátek července) to by bylo času dost díky svátkům a volnu v práci

17.1.2011 12:34:38

sydo
pokud by se to trošku přifouklo (cca 50 lidí) a trošku poeurořilo, tak by to bylo fajn, protože jsme oba byli nadšení a nějakého dalšího Conu se chceme pokud to jen trošku půjde účastnit

17.1.2011 12:36:20

Cauly
Mno my tam k vam na daleky sever jedem ted v unoru a doufam, ze v cervnu bude zase trachtace;) Takze nevim, jestli by to nebylo prilis Ostravy;)

17.1.2011 12:40:40

to Aneken
Ostravy přece není nikdy dost. No ni?!? :-)

17.1.2011 12:55:04

Kadaver
Tož ba!
A možna přidě i Ruda z Prahy...

Já myslím, že místo konání takové akce záleží především na lidech, ochotných a schopných něco takového zorganizovat. Jako sasa, rbx, klopik a další potencionální organizátoři. Navíc si myslím, že i tu, na severu, máme dost silnou kliku zatrolenců, pro které by tato akce byla více než zajímavá...snad

17.1.2011 13:17:27

rbx

The Hammer
ja se Ostrave nebranim, tim vlakem je to fakt v pohode. Ale i kdyz toho moc nenaspim, tak uz mi trochu vadi to spani na karimatce ve spacaku. Nedokazu si predstavit, ze by takto probehl Zatrocon, kde se hralo nonstop a pak je clovek tak vystavenej, ze si chce nekam zalezt, osprchovat se a odpocinout si, nabrat sily a pak znovu vyrazit do bojiste :-). A taky si myslim, ze vikendova akce je pro lidi, co by prijeli z druheho konce republiky, prilis kratka - chtelo by to aspon prodlouzeny vikend. Ten jeden den a noc udela strasne moc.

17.1.2011 13:45:58

aneken
nechystáš se na Cravatacon?

17.1.2011 13:47:59

brko
Pardon za minus, já se uklik vedle :(

17.1.2011 13:54:14

Brko
Neee, chystam se na unorovou akci Korunky;)

17.1.2011 14:23:12

Aneken
a kdo mne zasvětí? :)

17.1.2011 14:26:35

Sprchy, sociálka
Ještě k té Korunce. Samozřejmě sprchy jsou k dispozici. Takže by se opravdu jednalo pouze o to přespání ve spacáku. Z mého hlediska dám raději cca 50 za spacák než 350 za hotel, kde si půjdu lehnout v 7 ráno a vstanu ve 12. Ale věřím, že někomu to vadit může.
Aneken - a) teď v únoru to není přímo Ostrava ;-))
b) Trachtace je výjimka

17.1.2011 14:27:20

A Liberec?
My pravidelně jezdíme v listopadu na Trojkorunu do Sloupu, což máte za humny, takže ta vzdálenost je sice velká, nikoli však nepřekonatelná ;-)))
P.S. a někteří se aspoň někdy mrknete na východ ;-)

17.1.2011 14:30:13

rbx

cauly
z meho hlediska dam radeji 350 za hotel (jako to bylo ted), kde po vyspani a osprchovani se sebehnu o dve patra niz, kde neustale nekdo je. Nejsem zadnej snob a spal jsem i na kachlickach umyvarky, ale mam rad zazemi, kde nikoho neobtezuju svym chrapanim a nikdo neobtezuje mne. Chapu, ze Korunka takove zazemi nema, takze nic takoveho nemuze nabidnout a proto je to take pouze vikendova akce. Ale potom je to svym zamerenim urcene spise pro mistni a blizke okoli, coz je skoda.

Nebo ze bych fakt byl tak zhyckany? :-)

17.1.2011 14:36:23

chrápání
je silný argument! Kdo si myslí, že ne, pak nikdy neslyšel Radka chrápat :)

17.1.2011 14:37:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Waldschattenspiel -
Waldschattenspiel - "Stíny v lese"
Akt. cena: 580 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas