Ztracený ostrov Arnak

xxxxxxxxxo hodnoceno 445x (Seznam vlastníků)

Ztracený ostrov Arnak - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Michaela „Mín“ Štachová
Michal „Elwen“ Štach
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kampaň zdarma vs kampaň v expanzi

Ahoj,

Na BGA mám už nespočet her Arnaku a tak došlo na to že na políčku půjde i fyzická kopie. Vím jistě že chci zkusit kampaň, ale z videa CGE jsem pochopil že kampaň v Po stopách expedice je ta stejná (trochu predelana) ta z webu co je zdarma. Je to opravdu tak?

Jde mi o to abych neodehral tu z webu a pak při koupi expanze nezjistil že hrají to stejny. 

Expanze chci určitě také, takže mi jde o to zda investovat čas do webové verze.

Diky

27.2.2024 16:58:04

mh

Já tu kampaň z webu nehrál, ale co jsem se na to tak koukal, tak ano, je to podobné, vychází to ze stejného příběhu (ztracená expedice profesora Kutila), ale v rozšíření je víc kapitol (šest oproti webovým čtyřem) a v zadáních jsou určité rozdíly. Řekl bych, že platí, že kampaň v rozšíření je propracovanější a má některé věci navíc.

Já osobně bych doporučil webovou verzi nehrát a rovnou koupit rozšíření (a klidně oboje dosud existující). Nestojí tak moc a přidají hodně zábavy.

27.2.2024 19:27:34

Já hrál oboje. Dnes bych bez váhání doporučil zakoupit fyzickou expanzi a hrát kampaň v ní. Tehdy samozřejmě tato možnost nebyla. :) 

Webová kampaň obsahuje 4 mise, ve fyzické k ní přidali další 2 mise (které využívají novou stupnici bádání právě z tohoto rozšíření) a celá kampaň je hlouběji propojená. Za splněné úkoly si můžeš odemknout kartu(y), se kterýma budeš začínat v příští kapitole.

28.2.2024 08:01:34

A k tomu jsou v rozšíření 2 noví velitelé. Pokud váháš s koupí, tak neváhej, stojí to za to. Pokud jde jenom o to, jestli stojí za to hrát webovou kampaň a potom kampaň z rozšíření, tak asi nemá, stačí rovnou ta z rozšíření.

28.2.2024 10:50:14

Vybíráme z Bazaru

Lovci noci
Lovci noci
Akt. cena: 2075 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas