Ztracený ostrov Arnak

xxxxxxxxxo hodnoceno 445x (Seznam vlastníků)

Ztracený ostrov Arnak - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Michaela „Mín“ Štachová
Michal „Elwen“ Štach
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Insert na základ + obě rozšíření (a obalené karty)

Ahoj, budu rád, když mi sem někdo dříve či později napíše tip na osvědčený insert, díky němuž se do krabice od základu vejde celá hra včetně obou rozšíření s kartami v obalech. Díky.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

13.10.2023 12:21:57

Potvrzuji, je výborný.

13.10.2023 12:52:18

Někde na FB jsem zmínku o tom od Hermana slyšel, zatím od něj nic nemám (obecně inserty skoro nekupuju). Tak jsem mohl kouknout rovnou, ale třeba tohle vlákno někdo využije.

Podle popisu to vypadá dobře, obaly jsou zmíněné Paladiny 90 micronů, takže Diamondy od TLAMY budou to samé, předpokládám. Super, že s tím Herman standardně počítá (kolega má od něj insert na Dunu). Zvednuté víko o necelý 2 cm přežiju.

Tak asi good. :)

Díky, @Bandy75 @Varouch 

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

13.10.2023 14:16:15 | Upraveno autorem (porovnej)

@Jonash Mám od něj většinu insertů a naprostá spokojenost. Umí si s tím vyhrát. A nejen pro prosté uložení ale i pro rychlý setup hry a následné hraní. I zde je to vše velmi chytře řešené. S obalenými kartami si taky nemusíš lámat hlavu, mám vše obalené a bez problémů se vejde. Naprostá většina insertů od něj s obaly počítá. Stejně jako se skladováním krabice na výšku - nic se nerozsype. Jen teda u těch krabic které nejsou dovřené jako třeba tady si musí dát člověk pozor a by se nepootřevřeli.

13.10.2023 14:42:55

@Creatides Díky. Já si inserty radši slepuju (ty od Folded Space), je to pro mě takový přidaný relax. Ale tohle samozřejmě vítám, kor když jde o český produkt. Velké krabice jinak vždy skladuju horizontálně, vertikálně jen menšími plním volný prostor. Nedovřené víko mě běžně irituje, ale tady asi není zbytí a dle toho gifka u něj na webu se to tam skládá fakt efektně i efektivně.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

13.10.2023 15:08:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Mě osobně se dost líbí i tenhle insert:

https://www.youtube.com/watch?v=2XEsMTTd2DU

Jen mě trápí otázka, jestli kdyby to bylo v plastu, nevešlo by se to do krabice? :-)

13.10.2023 16:11:43

Insert od Hermana je opravdu luxusní. “Monoblok” s lokalitami a pomocníky dáte jen pod plán, stejně tak suroviny ve skvělém platu. Tři zásobníky s kartami artefaktů, strachu a vybavení nahoru… pyramidu s legendami hezky na své místo.. každý dostane svoji mističku s kartami a archeology a je za zlomek času hotovo. Za mě nejlepší poměr cena výkon u 3D insertů. 3D tiskárnu mám, a stejně to raději koupím hotové od Hermana… :D

13.10.2023 16:25:55

Pecka. Tak objednáno.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

13.10.2023 18:33:01

Vybíráme z Bazaru

Břink! - Potopené poklady (CZ) rozšíření
Břink! - Potopené poklady (CZ) rozšíření
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas