Zeměplocha: Ankh-Morpork

xxxxxxxxxo hodnoceno 444x (Seznam vlastníků)

Zeměplocha: Ankh-Morpork - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Devir
IELLO
Kosmos
Mayfair Games
Phalanx Games Polska
Treefrog Games
Autoři: Martin Wallace
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dostupnost

Zdravím, neměl by někdo na prodej hru Zeměplocha Ankh-Morpork ? Nebo nevěděl kde jí sehnat ?
Hrozně jsem si ji oblíbila na Deskofobii, ale než jsem se rozhoupala ke koupi, tak zjišťuji, že již není nikde skladem.
11.11.2016 20:12:24

Trochu offtopik
Tady to asi neni přímo spekulativní prodej. Prostě se ukázalo, že za takhle šílenou cenu je někdo ochotný to koupit. Tak se vyrojilo víc prodejců. Co je rájem spekulantů je oznámený split ffg a gw. Nedávno nabízený chaos in the old world za 4300 je fakt přes čáru. Já jsem takhle koupil karetní blood bowl, ke kterému mi prodejce dal i týden starou účtenku. Nevím, jestli se mu to za těch pár stovek výdělku vyplatilo. U zeměplochy nechápu, že je za to někdo ochotný dát víc než pětikilo :)

20.11.2016 12:25:15

Vanoce
Lol, kdo potrebuje prachy na darky. Prodava tuhle hru.
Dobre vynasi. 8D

20.12.2016 08:36:57

Trochu úlet :)
No, kdo se podívá o pár řádek níže na můj příspěvek z roku 2016, tak jsem ve srandě psal, že svůj kousek prodám, až se cena vyšvihne na 5.000,-Kč. A ona se z toho nakonec stala realita, ale hru už dávno (bohužel) nemám :). Já si dokonce začínám myslet, že to musí být už nějaký fake. Kdybych si měl tedy vybrat, jestli takové peníze dát za tuto hru nebo TI4 v češtině a k tomu nějaké hry navíc, volba by byla zcela jasná. Si tak říkám, nedej bože, že bych se chtěl jednou pustit například do lcg Hra o Trůny a v té době by již byla zaniklá práva. Pořizovat pak kompletní set karet za cenu ojetého vozidla by se mi rozhodně nechtělo :D

25.1.2018 17:26:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Uprimne
Tu hru mam, a ked som ju tu videl za 5000 tak som tiez nechapal co sa to deje :) Nie som zarity fanusik TP ani to nie je to super bomba hra, skor obyc. priemer ale do partie 3-4 hracov, k pivu, vinu ci par poldeci je to super hra :) Chvilu som rozmyslal ci ju nedam do bazara aj ja na aukciu, a za tu cenu si kupim 5-6 uplne novych lepsich hrier, ale ovela viac ma hreje pocit, ze mam tak "hodnotnu" (podla bazaru) hru, ktoru si kedykolvek mozem zahrat a uz ju nikdy nevyrobia :)

25.1.2018 19:11:55 | Upraveno autorem (porovnej)

OOP???
Ta hra už nikdy nebude dotiskována v CZ?

25.1.2018 20:24:28

twix
Ve skutečnosti, pokud se nic nezmění, asi nebude dotiskována nikde na světě. Je za tím zákaz ze strany Pratchettových dědiců nebo tak něco, úplně přesně nevím.

25.1.2018 20:27:43

twix
Ano, problém je na globální úrovni a jedná se skutečně o práva po smrti Sira Terryho... Evidentně je to neprůchodné a šance na dotisk jsou tak prakticky nulové...

CEO REXhry

26.1.2018 13:51:41

Blázen, co zaplatil 5.000,- Kč....
... jsem já. Nejsem žádný fejk, jak si tu někdo myslí ;-) Musela jsem to udělat, protože jsem tu hru nutně potřebovala. Mý rodiče přišli kvůli požáru o všechno a tatínek o celou sbírku týkající se Zeměplochy. Nejen o knihy, které vždy jednou ročně přečetl vždy znovu, ale i spoustu maličkostí a bohužel i o tuto hru. Miloval ji. Hráli jsme ji vždy, když jsme přijeli na návštěvu, vedli si skóre kdo s jakou postavou a tatínek měl k tomu úžasné statistiky.... Celá ta tragédie ho zlomila a já jsem věděla, že jí prostě sehnat musím. Skoro všechno jsem mu sehnala a až konečně tady jsem našla i hru... Dostal jí k 70 a jedeme znovu... A upřímně, za tu radost, dojetí a štěstí bych mu jí koupila znovu a za jakoukoliv cenu... Jen jsem to chtěla vysvětlit... Někdy prostě peníze nejsou to nejdůležitější ;-) Prostě jsem musela mít jistotu, že bude moje (vycházela jsem z předchozí aukce):-)

18.4.2018 23:46:24 | Upraveno autorem (porovnej)

spigrle
Na to není co napsat.
Snad jen ,že v takovém případě jsou peníze to poslední.

19.4.2018 08:59:38

spirgle
Veliký veliký respekt a obdiv. Tvůj příběh mě vážně dostal.

19.4.2018 09:10:35

Wow
Velky, veliky respekt tobe i tvemu otci ;)

19.4.2018 09:40:53

Spirgle
Úžasné, raz by som aj ja chcel mať takúto dcéru !
Klobúk dolu, to si zaslúži obdiv.

19.4.2018 11:20:50

Vybíráme z Bazaru

Takenoko
Takenoko
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas