Zaklínač: Starý svět

xxxxxxxxxo hodnoceno 217x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Starý svět - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sólo režim

Aká je hratelnosť tejto hry v sólo režime?

6.1.2024 20:50:47

Mě to baví, ale já miluju ten svět takže asi záleží jak moc tě ten svět bere, navíc mám rád výzvy takže se snažím vyhrát na co nejméně kol. Divoký hon nebo i Legendarní lov dělají solo zábavnější. 

7.1.2024 00:16:30

Suhlasim s kolegov nado mnou, u mna rovnaky pripad, ja by som to bez monstertrail alebo legendary hunt nehral, to rychlo omrzi + este je moznost ist proti eredinovi ak mas KS ediciu co je tiez celkom fajn.

7.1.2024 00:31:15

Záleží jaký druh člověka si. Za mě je sólo režim v této hře velmi povedený. Samozřejmě platí, čím více rozšíření máš (včetně těch z KS) tím více je hra adidas. :)
 

Mnohokrát jsem hrál sólo a jak by řekl kamarád. Jsem teď skillish :).

Hru si občas okořením nečím navíc, takový scénář. Např. Hraj za školu medvěda a hraj, co nejvíce na obranu. Pak mi hra odhaluje různé smrtící kombinace.

9.1.2024 16:06:29

Dá se to odehrát za 6 kol? Přijde mi to nereálné dostat se na maximální úroveň kvůli meditaci a ještě stihnout zabít 3 monstra. První dvě kola jen na rozjezd a pak každé kolo zabít jedno monostrum, v pátém meditovat a v šestém třetí úroveň. Jde to?!

21.5.2024 13:14:51

mh

@Derecho Této otázce se věnuji ve své recenzi - viz https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/zaklinac-stary-svet-11379/recenze/13140/#rozbor_solo

Zkráceně: Taky mi to přijde dost natěsno, a ačkoliv mě sólo bavilo, moc prostoru k nějakému zlepšování výkonu pro hráče tam nevidím.

21.5.2024 14:50:48

Zatím mám rekord 8 kol a to jsem 2x monstrum pouze zahnal. Myslím si že na 6 kol musí mít člověk velké štěstí na události a poker. 

21.5.2024 17:38:17

Na začatku řeknu, že mám KS edici, takže Stezka nestvůr to jistí.


Jde to. Povedlo se mi to už mnohokrát.
Důležité je útočit od prvního kola, jelikož v údálostech není zaručený zisk karty do balíčku, ale z prohry přibude zdarma karta za nula tzn. 1Ž navíc v boji. Jo a stopa monstra, které vás porazilo, k tomu. Nebát se bojovat zbůsobem, aby se mostrum unavilo bojem a pak stačí ve vhodnou chvíli zasadit jeden pořádný úder. 

Nejvícekrát se mi to povedlo s Medvědem. Rychle se snažím zvýšit obranu na max (je to těžké přiznávám). Mostrum dokáže dát max. 5 zranění, takže pokud máte obranu 4, dostanete většinou maximálně 1 zranění. Velká výhoda Medvěda je, že začíná uprostřed mapy, jeho schopnost se aktivuje sama. Pokud máte ve III. fázi možnost získat kritický úder (používat, když už nemužete lízat ;) ), karty s pasivním efektem, nebo karty při aktivaci spojovníku se vrací do ruky. máte napůl vyhráno. Moje oblíbené kombo je: Vyčkávat a když už má pár karet. Napiju se Vichřice spojím Nával hněvu s Kritickým úderem. To jest 7 zranění a obrana do plna.

22.5.2024 01:16:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Za mě, je to věc čisté náhody. Prostě, smůla v pokru a nemám prachy na zvednutí úrovně vlastností. Jedno monstrum se mi zjeví v Kaer serem, druhé v Vengerbergu a třetí v Stygge a v podstatě tam ani nejsem schopen dojít. A pokud tam dojdu, začnu třeba s jednou kartou. Jelikož 3 z těch 6-ti tahu musí být boj a jedna meditace, zbývají mi dva tahy na průzkum nebo zahnání nestvůry. Zisk lektvarů je jen ve spodní části mapy. Cintra, Beauclair a Dhuwod. Takže zase na druhou stranu, pokud budu mít monstra na horní části mapy, tak se musím obejít bez lektvarů. Prostě musí vám vyjít spawn nepřátel, musí vám vyjít poker a musíte mít štěstí aby monstra nevytáhli nějaké nešťastné karty, musíte mít štěstí na karty v nabídce a musíte mít štěstí u lektvarů. Zatím 7 pokusů. Spíše si hru užívám  jako výpravnou, mám KS, takže událostí habaděj. Tohle na 6 tahů jsem zapudil,  dávám si tam prostě ty těžší monstra a užívám si lov.

22.5.2024 07:44:50

Charitativní aukce

Velká kniha strašlivých čar - dobročinná aukce
Velká kniha strašlivých čar - dobročinná aukce
Akt. cena: 1600
Končí za: 1 den

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Scythe + nová setkání + insert
Scythe + nová setkání + insert
Akt. cena: 1124 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas