Wroth - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Chip Theory Games
Autoři: Manny Trembley
Rok vydání: 2024
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

IN
IN - avatar

Gamefound kampaň

Již zítra startuje celosvětová kampaň na tuto novou hru od Chip Theory Games.

Pokud vás zajímá více, Lazy Cat připravil výborné video se shrnutím co dosud o hře víme:

https://youtu.be/h0hPA8OO5dQ?si=gvHUSl4y-kTPyDme

----------------------
Majitel liščí krabice

11.3.2024 11:30:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Už se na zítřek těším, určitě do toho jdu. 

11.3.2024 16:02:59

Původně mě tohle nechávalo docela chladným, ale čím víc jsem o tom věděl, tak tím víc mě to lámalo na druhou stranu. A když Liška oznámila účast v kampani, tak už není o čem. :)

12.3.2024 01:14:10

Jdu do toho. CTG 💪

12.3.2024 06:22:11

Backnuto. Jen ještě dotaz na @IN . Je zase nějaká hranice počtu českých pledge, aby lokalizace vznikla? :) Díky!

12.3.2024 19:47:32

To asi ne, když už tam je vlaječka. Neumím si představit, ze bych backnul CZ variantu, zaplatil a oni ni pak řekli, ze česká nebude. 

12.3.2024 19:59:45

@Born Není, česky to vyjde určitě.

12.3.2024 20:27:48

IN

Ano, hra vyjde tak jako tak v cz.

----------------------
Majitel liščí krabice

12.3.2024 21:48:59

Backed… Díky @IN za lokalizaci

12.3.2024 22:26:52

No nevim. Koupit si area control hru od designera co nema rad area control je jako nechat si postavit barak od ucitele cestiny. Radsi si poridim hru od nekoho, kdo na to ma vlohy jako treba Lang. Navic ani graficky ani herne mi to neprislo nicim unikatni ani zajimave takze si to necham ujit a pockam na europu

12.3.2024 23:18:59

Postavil jsem si barák sám, aniž bych byl z oboru a řekl bych, ze je výsledek lepší, než od kde jakých zedniku. 😉

Beru to tak, ze kupuji hru od někoho, kdo udelal Dice throne ve spojení s CTG, což je jediná společnost, od kterých byl koupil naslepo skoro cokoli. 

13.3.2024 05:09:42 | Upraveno autorem (porovnej)

@jerryNBK ale tuhle hru nemusíš kupovat naslepo. Mají gameplay video s vysvětlením pravidel. Podle toho, co jsem v něm viděl, to bude další z řady průměrných her, na které si nikdo nevzpomene. Autor řekl, že udělal area control tak, aby ho bavil, ale nepřijde mi, že by vytvořil něco zajímavého nebo nevšedního.

Vrchní slouha v Přístavu hrdinů

13.3.2024 08:58:39

@foxthetox 

když já to takhle nepoznám, občas vidím gameplay a hra se mi vůbec nelíbí, ale jak to vyzkouším, tak kupuju a někdy přesně obráceně, z gameplaye jsem nadšený, ale když to zahraju tak zklamání. Nic nového od toho nečekám, ono ani moc nových her, které by byly něčím jedinečné zase tolik nevzniká, stačí jen brousit vyzkoušené. Věřím CTG, protože jejich hry dokonalé jsou (dle mě), tak doufám, že mě nezklamou. :)

 

13.3.2024 09:26:12

@jerryNBK to je jasný, já se taky kolikrát spálil. Co jsi hrál od CTG? Já hrál tmb a cloudspire. V tmb mi vadí malá mapa a cloudspire pro naší herní skupinu není vhodný, protože nehrajeme do hloubky, ale bavilo mě hodně. Každopádně CS má luxusní sólo mód, ten jsem si opravdu užil.

Vrchní slouha v Přístavu hrdinů

13.3.2024 09:56:17 | Upraveno autorem (porovnej)

TMB, Cloudspire a Hoplomachus remastered. Doma mám ale jen TMB base game, Undertow a několik postav, což je pro mě osobně nejlepší RPG. Cloudspire, ač mě hra bavila moc, tak bych jí neměl s kým hrát. Hoplomachus jsem prodal, jelikož jsem to bral s tím, že bude pravidlově lehčí než TMB a budeme hrát v coopu se synem, no a to úplně nebylo (minimálně na zahrání ne), tak šel do světa. 

Taky se přiznám, že je u mě dost podstatné, jak hra vypadá a jak na mě působí, vizuálem a kvalitou komponent. Nečekám zde přelomovou hru, ale zábavný area control, řízený přes draftovací action selection, který nebude šachoidní jako třeba ANKH a taky z toho mám pocit, že to bude hodně kombící (uspokojivé). Jestli to bude hra průměrná, možná, ale zatím to na mě průměrně nepůsobí. Nehledám vysloveně hráčskou hru, jako tu někdo zmiňoval třeba europu.

Jsem velký fanda CTG a netrpělivě čekám až Rexíci pošlou do prodeje Marvel Dice Throne, takže očekávám, že i Wroth bude pro mě osobně pecka.

13.3.2024 10:25:57

Jen se zeptám - co si pořídíte ? přemýšlím nad All gameplay …

20.3.2024 22:23:18

Pravděpodobnost, že by CTG na trh dodalo špatnou hru, je dost nízká :) Jasná podpora a těším se na české vydání!

20.3.2024 23:06:05

Ono má CTG v ČR problém, ze o jejich hrách dost lidi mluví, ale viděl a hrál to málokdo. Sehnat nejake info o TMB před rokem, bylo skoro nemyslitelné. Tím chci říct, ze většina co nepodpoří, neví o co přichází. Wroth bude naprostá pecka, stejně jako každá jejich hra 👍😂. 

Jinak beru all gameplay.

21.3.2024 06:22:17

Vyplatí se jít do té kampaně na Gamefoundu, nebo si spíš počkat, až to bude v českých obchodech? Aspoň pro ty, co musejí každou cenovku dvakrát promýšlet a kovové žetony si raději odpustí. Základní cena vypadá dobře, ale DPH a poštovné ji dost nafoukne. Nemám žádnou zkušenost, jak se může lišit maloobchodní cena od kampaňové se vším všudy, byla by to pro mě premiéra, ale když bereme v potaz různé věrnostní bonusy a slevy, často bezplatná doprava a podobně, je kampaň výhodná, když máme jistotu, že to bude u nás dostupné?
Po orientačním, zkusmém přepočtu ceny TMB v poslední kampani na GameFoundu (včetně 25 USD za dopravu a DPH) mi v porovnání česká cena, za kterou se nabízí předobjednávky, vychází asi o tisícovku výhodněji (+- kvůli kurzovním pohybům a odchylkám). 

21.3.2024 10:34:12

@Sion Tady záleží na tom, kolik kusů naskladní Liška do retailu, tedy jaká bude dostupnost po kampani. A pak záleží na tom, jestli chce člověk jen základní krabici, nebo ten trošku vyšší pledge s těma dvěma frakcema navíc. Jen základní bedna asi vyjde plus mínus na stejno v retailu jako tady v kampani. Ten gameplay bundle spíš něco ušetří v kampani. Ale u těch základních pledgů většinou u CTG není ta úspora tak veliká, a navíc nic není exkluzivní jen pro kampaň a je možné to koupit později (opět mluvím o anglické…u české to záleží kolik kusů Liška naskladní).

21.3.2024 10:57:24

Zvážil bych možnost v kampani přes stretch pay. 

21.3.2024 11:02:21

IN

Počítal bych, že cena v retailu bude dle doporučené (tedy $65 plus DPH).

----------------------
Majitel liščí krabice

21.3.2024 11:12:36

@IN  Jenom ze zvědavosti, máš info o počtu českých backerů?

23.3.2024 20:56:43

IN

Ne, zatim cisla nemame.

----------------------
Majitel liščí krabice

23.3.2024 22:25:12

Omlouvám se za “hloupé” dotazy, ale backoval jsem poprvé tak mě zajímá :

doposud se nestrhly prachy … máte to stejně ?

kdy se obvykle bude platit doprava, protože ta tam zatím není započítaná …

 

jinak vybráno přes 500k to je je asi slušný úspěch … a ještš 2-3 dny zbývají

26.3.2024 19:35:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Doprava nevím, ale prachy se strhnou až skončí kampaň, myslím ze tam bylo něco jako 29.3.

26.3.2024 19:59:06

Vybíráme z Bazaru

Bot Factory
Bot Factory
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas