Výpravy do minulosti

xxxxxxxxxo hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

Výpravy do minulosti - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Charlie Bink
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Originalni solo pravidla v krabici

Hra ma v sobe pravidla pro solo hru, ktera jsou na BGG uvedena jako rozsireni. V obchodech maji hru zalistovanou jako 2-4 hraci ale na krabici je 1-4.  Radeji davam vedet pokud je nekdo solohrac. Tady ten pocet hracu byl uz upraven. 

15.5.2024 00:11:44

Jo, tohle mě po rozbalení docela (a tedy mile) překvapilo. O sólu jsem nějak nevěděl a ono hele, už je tam :) škoda, že to je taková “skrytá” informace.

15.5.2024 07:50:05

O to smutnejsi je, ze i Blackfire na svych strankach sdili recenzi, kde pisou, ze je to hra pro 2-4 hrace. Tento pocet je v tom clanku uvedene nekolikrat. A to, ze to obchody maji take jako 2-4. Solohracu je plno a pokud vidi na eshopech, ze je to 2-4 tak to nekoupi. Tohle je podle me velka marketikova skoda. Ja to take kupovala jako hru pro 2-4 ale po otevreni jsem byla mile prekvapena a patrala, kde se tala chyba. Ja jsem solohrac, tak mam velkou radost. Rikala jsem si, ze si nekde sezenu anglickou verzi a nemusim je to v krabici.
Edit: mi Blackfire psal, ze oni na svych strankach maji 1-4 a i to poslali takle obchodum. Takze jen pouceni co je na BGG neni obcas pravdive. 

15.5.2024 10:03:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Crescent City Cargo
Crescent City Cargo
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas