Village Attacks

xxxxxxxxoo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Village Attacks - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Grimlord Games
Autoři: Adam Smith
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obsah zadarmo+žádost o scan

Nedávno proběhla Ks kampaň na hru Dark Rituals: Malleus Maleficarum od konkurenční společnosti V rámci kampaně zveřejnili Grimlord games na svých stránkách Crossover k vytištění+scénáře.

Viz zde. https://www.grimlordgames.com/downloads Klíčový je soubor crossovers, který obsahuje 4 nová monstra + 3 nové hrdiny.

Právě jsem na bazaru ukořistil Core set villige attacks, který obsahuje jen 5 hrdinů a 5 monster, takže pro mně výrazný přínos. V expanzích, vyjma výše uvedených jsem napočítal 20 hrdinů včetně ks exclusive hrdiny. když připočítám ty 3 výše uvedené, tak na 3 A4 by se mělo vejít všech 23 přehledových karet hrdinů k expanzím (10 na 1 A4). Figurky hrdinů není těžké naproxovat.

Byl by někdo ochotný kdo má doma all-in z ks kampaně to naskenovat aby se to dalo dát k tisku nejlépe oboustranně? Klidně bych mu přispěl za smysluplný scan...

Na těch stránkách jsou i nějaké šablony, fonty a tak ale to by byl asi pěkný drbec hodit těch 25 karet do češtiny, pro mně to význam nemá

Samozřejmně se nabízí i 25 karet těch monster ,ale na A4 smysluplně vejde 1 dashboard +jsou tam ty pole upgradů tak se v tom ztrácím jestli to tisknout na A3....a jestli má vlbec cenu se tím zabývat...

Jde o to jestli ten all-in vůbec někdo v čr má. Ty expanze k sehnání nejsou pokud jsem pochopil správně.
19.2.2019 21:05:01 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
Ještě jsem narazil na stránkách ks kampaně We’ve also taken this opportunity to begin loading these files into our Tabletop Simulator, our wonderful backer and friend Ken Cunningham who built our tabletop simulator mod has been uploading the files and renders and anticipates that these will be done by February the 13th.

Following last week's crossover announcement between Village Attacks and Dark Rituals and the new monster dashboards, town hero cards and ability tokens posted on our website, we have now gone one step further integrating these also onto our Village Attacks Table Top Simulator, available on Steam.

Přemýšlím nešlo by z toho tabletop simulatoru nějak ty scany vytáhnout?

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1479319519&fbclid=IwAR31IDMih3Q9QxQ86F5YsEK9w-d-Fu0U5qhMgc1t1ZkkPuGOC-RkRaoVruQ

19.2.2019 21:24:38

Nějaké expanze
jsem sehnal na https://www.philibertnet.com/en/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=village+attacks&submit_search=

20.4.2019 19:11:16

Mám
Ahoj,
Mám kompletní VA
Včera mi došly poslední dvě karty příšer co mi poslali špatně. Takže teď mám komplet v angličtině. Co je smysluplný scan? Jedná se o rozlišení? Formát? Nebo máš představu scanu v nějáké firmě?
Pěkný dny
Jan

26.6.2019 10:27:50

:)
Děkuji za reakci.

Nejsem expert na scany a nemám s tím zkušenosti. Co jsem vypozoroval na fórech dříve, tak by ty karty neměly být těsně u sebe kvůli stříhání/řezání a nejlépe třeba položit řadu kartiček, srovnat ji podle pravítka do lajny a pak položit další, aby to šlo snadno nastříhat. Nic dalšího mně nenapadá.

Ti nepřátelští hrdinové by byli fajn, nemuselo by to dát tolik práce, mohli by se vejít bez těch bonusových online na 2 A4 asi nemám moc smysl vymýšlet co s tím, jednostranně vytisknout na tvrdší papír a hotovo.

Viz třeba obrázky v galerii, jsou tam po 5, těsně u sebe, na cykcak, to by se stříhalo dost špatně, třeba by to šlo tahat po jednom z toho co je v galerii, ale stejně to není komplet...

26.6.2019 16:47:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Fairy Tale
Fairy Tale
Akt. cena: 95 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas