Válka v Říši divů

xxxxxxxxxo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

Válka v Říši divů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Ben Eisner
Ian Moss
Tim Eisner
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pledge manager

Ahoj vespolek.

Chci se zeptat, jestli je mozne to pres nekoho jeste objednat?

Nemuzu to nikde sehnat a docela me mrzi, ze jsem tak neuspesny.

Dekuji

9.5.2022 22:49:16

Hra už je dopravená, takže pledge manager je už uzavřený, a už se otevírat nebude. Jediná možnost je bazar (tady se objevuje) a nebo nějaký obchod, který to backnul jako retail. Nevím jak moc počítají s normální distribucí do obchodů, ale myslím, že úplně moc ne.

10.5.2022 08:48:27

Tak to jsou pro mě špatné zprávy, ale já svůj lítý, leč pozdní, boj nevzdám. :)

10.5.2022 09:11:48 | Upraveno autorem (porovnej)

@DaftPunk Myslím, že se počítá s retail verzí, koneckonců byla i na KS. Můžeš si objednat ze zahraničí (https://boardgameprices.co.uk/item/show/35042/wonderlands-war). Pokud chceš deluxe verzi, nejlevnější byla za 200Eur, teď už budeš potřebovat 275 EUR (plus poštovné) - https://boardgamegeek.com/geekmarket/browse?objecttype=thing&objectid=227935&pageid=1

10.5.2022 10:57:01

@UmmA Díky za tip, ale 275€ je prostě rachot. Za Deluxe hru, která stála v kampani $130. I když bych chápal nárůst ceny, jsem někde úplně jinde. Nu, už jsem našel jeden tip, jak ji sehnat, ale dokud mi hra nepřijde, nechám si tip pro sebe, aby někdo náhodou taky netratil, kdyby to byl scam. Mělo by to prý dojít rychle.

10.5.2022 12:07:57

@DaftPunk 

Podarilo sa ti hru zohnat? Zvazujem priamo Skybound, ale tiez som na webe nasiel neajke negativne reakcie na dodanie…

DanielK

4.8.2022 11:12:25

@DanielKurjak

Ahoj. Hru mám objednánu přímo ze SkyBound. Jenže jak jsem tušil, má to své ALE. Objednávka byla 9. 5. 2022. Dodnes nedodáno ani neodesláno z US. Začátkem června po mé urgenci napsali, že hra kvůli COVIDu nabrala zpoždění, ale už čeká na převzetí dopravcem. V červenci po mé urgenci napsali, že jim stále nedodali “Premium Chips” a objednávka nelze odeslat. Což chápu, ale stačilo to říct rovnou. Jelikož už jsou více, než 2 měsíce po termínu, kdy mi slibovali, že hru odešlou (psali do konce května 2022), tak jsem žádal o kompenzaci a vrátili mi celé dopravné. :)

4.8.2022 12:01:47 | Upraveno autorem (porovnej)

@DaftPunk 

Vďaka za rýchlu odpoveď, takmer som to zaplatil. Tie 2-4 dni (DHL) resp. 5-9 (landmark) a ani cena dopravy sa mi príliš nezdali, keďže sú to Amíci… Skoda.  

DanielK

4.8.2022 12:16:18

@DanielKurjak 

Nemáš zač, i když moje reakce neměla být taková, aby tě od nákupu odradila. Spíš aby tě připravila, že může dojít k průtahům.

Upřímně nikde jinde neseženeš levněji Deluxe verzi s Premium Chips. :) SkyBound je v tomhle jediná rozumná volba. Jen nezvládne dodržet avizovanou dobu dodání. Ale nebál bych se, že by hru nedoručili vůbec. Byť mám doposud jinou zkušenost… Ale k mojí útěše, na mé dotazy vždy promptně odpovídají.

4.8.2022 13:32:27

Popravde, zapocitali mi zpetne slevovy kod na delux a poslali refund, takze custommmer support za me top. Kdy to dojde? Jsem zvykly na rok+ zpozdeni u kicksterteru a her je tolik, ze bych to neohral, i kdyby se parilo kazdy den 24 hodin, , takze doba dodani me opravdu netankuje. Nezbyva nez doufat, ze to tu do pristich prazdnin bude :D

4.8.2022 15:28:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Illumination - ENG
Illumination - ENG
Akt. cena: 499 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas