Undaunted: Battle of Britain

xxxxxxxxoo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Undaunted: Battle of Britain - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: David Thompson
Trevor Benjamin
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Všiml jsem si, že se hra již objevila v obchodech, měl už někdo příležitost vyzkoušet?

18.6.2023 21:37:09

Ano, je výborná, veľmi dobre ilustruje letecké súboje, lietadlá sa samozrejme musia stále hýbať, takže je náročné presne zacieliť súpera. Manévrovanie je takisto výborne spracované - mapa je hexová, a lietadlá sa počas pohybu môžu otáčať max. o 60°, takže menej obratné lietadlá robia otočku cez pol mapy. :D 

Inak je koncept rovnaký ako v iných Undaunted hrách, takže sa dá do hry naskočiť veľmi rýchlo. 

Ja som síce priaznivec lietania a leteckých súbojov, ale aj bez toho je za mňa asi najlepšia hra z tejto série.

No a nakoniec - my sme už stihli natočiť aj gameplay video, dostupné by už malo byť na našom YT kanále, aj s dojmami. :) Na ZH čaká na schválenie.

18.6.2023 22:40:19

Super, díky za rychlou odpověď, teď otázka jestli čekat zda to Mindok vydá česky nebo jít rovnou po anglické verzi.

19.6.2023 06:59:59

@Gareth já bych počkal, má vyjít Stalingrad, Posily zatím nevyšly kvůli ceně, ale Mindok by je rád vydal. Tak věřím, že i Bitva o Británii vyjde v češtině. Ale pochybuji, že to bude dřív než příští rok.

19.6.2023 07:07:57

@Eragon ten Stalingrad je od mindok ofiko ohlasenej? Možná jsem to minul,ale zatím kolem toho akorat mlží

19.6.2023 09:35:12

Neřikali to v jedněch “Mindotazech” na youtube přímo? Že by měl být Stalingrad ještě letos.

19.6.2023 09:56:53

Co vím tak Stalingrad by měl být do konce roku. Posily jsou pořád v řešení a o Británii zatím nepadlo ani slovo. Jestli budou, tak si myslím, že nejdříve příští rok.

19.6.2023 10:31:43

@Edric že to vypadá velmi nadějné ake stále ladí detaily…

19.6.2023 10:41:43

Vybíráme z Bazaru

Dům snů + promo žeton auto
Dům snů + promo žeton auto
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas