Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 261x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Playmat

Čaute. Chcem sa spýtať akej kvality je tá herňa podložka na Albi? Je to ako podložka na myš alebo je to hladké, vie niekto? 

5.3.2023 10:48:45

Ahoj, je to jako klasický neopren v ostatních hrách, možná jen trochu tenčí (např. v porovnání se Scythe). Trochu se vlní okraje, ale není to nic hrozného, hraje se na tom dobře :-). Barva je taková vybledlá, ale to je asi schválně, aby vynikly herní komponenty. Přesně odpovídá fotkám na Albi, na jiných webech to vypadalo, že je barva výraznější, ale není tomu tak.

27.3.2023 18:37:12

Ahoj, je příjemný, povrchem připomíná neopren.

 

Jen bohužel barvy jsou na něm takové vyblité (to není chyba albi, ale AWR), to stejné playmat na Etherfields. Někomu to nevadí - mě to lehce štve.

 

U Etherfields - bych ten “vybledlý” nebral, není tolik třeba (mám přímo z KS), u Tatinted grail je o dost víc fajn pro stavění mapy, ale při každém chystání si trochu zanadávám na tu barvu :-D

__________________________________________________________________________
The Renegade

Deskoherní koutek
https://www.facebook.com/deskohernikoutek/

11.4.2023 10:35:07

Zdravíčko, doporučuji se podívat po podložce na celý stůl, například z Tlamy, nebo Fyftu. Ta od TG je nehezká a ta ty peníze si člověk koupí fakt krásnou pod jakoukoli hru. 

11.4.2023 20:44:12

Vie mi prosím niekto poradiť kde by som vedel zohnať ten krajší hnedý playmat z Tlamy? https://www.tlamagames.com/deskove-hry/tainted-grail-playmat/

Vyzerá to tak, že všade je to už vypredané a ten sivý vyblednútý čo sa dá zohnať na Albi sa mi až tak nepáči :/

Ďakujem vopred

30.10.2023 09:05:33

Vybíráme z Bazaru

Nerozbalený Karak 2
Nerozbalený Karak 2
Akt. cena: 1390 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas