T.I.M.E Stories - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Manuel Rozoy
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Poptávka koupě/zapujčení rozšíření

zdravím všechny

snažím se sehnat rozšíření k T.I.M.E Stories - "Marcy Case" či "A Prophecy of Dragons". Pokud by měl někdo k dispozici, byl bych nadšený, protože se téměř nedá sehnat (mimo zahraničí, kde poštovné v ceně rozšíření ztrácí význam :( ), pokud by měl tedy někdo zájem prodat či byl ochotný i jen půjčit za poplatek, dejte vědět :)

děkuju
17.1.2017 11:47:02

Dalsi expanze
Tady jde spis o prodeje a podle toho, co sem se doslechl, tak u TS nejsou nijak zvlast dobre. Ja uz koupil anglicky Under the mask a Endurance, protoze tomu uz neverim...

Problem expansi u tehle hry je ten, ze jsou fakt jen na jedno zahrani a pak to lidi (vcetne me) strili dal, takze vlastne bazarovy prodej snizuje prodeje... A pak se nevyplaci to tisknout.

13.8.2018 14:30:04

nameless_one

no jak už jsem psal, níže je uvedeno "pro rok 2017", což mi dává naději na další.
Bohužel máme ve skupině hráče, kteří to anglicky nedají a předčítat jim to u této hry nelze.
To co píšeš je pravda, ale myslím, že s tím museli u této hry přece počítat.
Z pohledu zákazníka mi přijdou dva příběhy (když nepočítám základní) málo, pokud již v překladu nehodlají pokračovat.
Snad se tedy k tomu ještě vyjádří někdo povolanější.

13.8.2018 14:52:38

Smith-g
Ber to tak, že BF to zkusil, prodeje váznou, tak holt rozšíření nebudou. Co jsem slyšel, tak se moc neprodává ani samotný základ, natož rozšíření. Já osobně bych si od toho moc nesliboval. Přeci jenom to dělají hlavně pro peníze, ne z lásky ke hrám. Ale třeba nás BF příjemně překvapí.

13.8.2018 15:27:41

zatím nic
Kopíruji odpověď BF na dotaz: "Dobrý den, zatím bez updatu, Asmodee nám stále neposlalo žádné informace o nových tiscích"

Takže to ale vypadá, že by možná něco být mohlo...Snad.

13.8.2018 17:32:33

Meeshab

Tak to je dobra zprava, musime ta rozsireni kupovat a budou dalsi. Ja mam s AJ taky problem, protoze ne vsichni spoluhraci umi tak dobre, aby to sami zvladli pochopit vcetne detailu.

13.8.2018 20:41:35

cz rozšíření
V nějakým videu (myslím, že rozhovor od Kubrta) odpovídal Michal z BF, že si uvědomujou, ze ta hra ty rozšíření potřebuje a chcou ju podporovat, jenom asmodee nenabídlo žádný termín tisku, ke kterýmu by se mohli přidat, jak psal Meeshab.

EDIT: čas 27:11
https://youtu.be/YBH_QG8wohQ?t=1631

13.8.2018 22:16:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky
Tak to je skvělá zpráva. Rozhovor je celkem čerstvý tak by ta informace mohla stále platit.
Hra nás dost bavila takže koupím cokoliv co k tomu v češtině vydají. :) Tak snad to bude brzo.

13.8.2018 23:47:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Paráda
Tak to se těším. Docela bych uvítal, které další v češtině to budou. Abych si je nekupoval v angličtině. :)
Ani nevím, co všechno vlastně vyšlo. Já osobně bych uvítal spíše něco do fantasy žánru, jestli jsou :)

16.8.2018 11:27:04

Vybíráme z Bazaru

Monumenty věků
Monumenty věků
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas