Settlers: Vládcové Severu

xxxxxxxxoo hodnoceno 90x (Seznam vlastníků)

Settlers: Vládcové Severu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Joanna Kijanka
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Český překlad karet rozšíření

Dokončuju překlad karet všech rozšiřujících národů do češtiny a chtěl bych poprosit, zda se najde někdo, kdo má po ruce základní hru a oskenoval mi pár karet kvůli původní grafice. Já mám bohužel základ na chatě, na kterou se v této době nedostanu :-(
Jde mi o jakoukoliv ukázku karet:

"Počáteční"
"Zaplať za postavení"
"Postav při nalodění"
"Postav při osídlení"
"Postav při průzkumu"
"Postav při sklizni"
"Zahraj při osídlení"
"Zahraj při sklizni"
"Zahraj při průzkumu"
"Zahraj při výstavbě"
"Zahraj při nalodění"
a jakýkoliv blízký a vzdálený ostrov

Scan nemusí být nějak perfektně srovnaný a stačí v 300dpi a třeba jpg. Jde mi jen o grafiku druhu karty v levém horním rohu. Kdyžtak se můžem domluvit přes SZ a hotový překlad můžu třeba poslat přednostně, ještě před schválením zde na ZH.
4.3.2021 15:46:12

Vyřešeno
Díky moc všem, zvlášť uživateli JeSSi, který byl nejrychlejší. Oficiálně rozšíření v češtině nejspíš nebude nebo bůhví kdy, tak to snad teď s CZ přelepkama dotáhnu do konce a budou brzy k dispozici. Všechny nové národy vypadají skvěle a nejsou tak zmatečné jako u původního, podobného Zrodu impéria.

5.3.2021 09:12:09

Dík
Díky za parádní překlad. Sice ho bezprostředně nepotřebuji, ale jako tahák v případě nejasností je taky bezva.

30.3.2021 00:09:20

To jsem rád, že se to někomu také hodí.
Já to dělal kvůli pohodlnějšímu hraní. Nemusíme se překlápět z češtiny do angličtiny a zpět, když už máme základ český a rozšíření ne. Můj mozek v tom má prodlevy, i když z hlediska terminologie jde o jednodušší hru.

30.3.2021 11:28:43

Ahoj,

díky za překlady, super práce :). Mám jen technickou, jak se řeší takové přelepky? nalepením na anglické karty nebo kompletní výrobou karet zepředu i zezadu? Pokud je to první případ, nedělá to pak celkově problém? 

Díky

A.

8.2.2022 13:04:29

@Imperial06 Pokud jsou přelepky ve formě celé karty, stačí je jen vytisknout a vložit do obalu. Když jsou to jen části karty, třeba obdélník s textem, pak ty lze vytisknout na samolepicí papír, ale to je permanentní úprava (pro někoho poškození), nebo vytisknout na normální papír a nalepit nějakým vodou ředitelným lepidlem. Ideálně pevným lepidlem typu Kores, protože dělá tenkou vrstvu a dá se to pak odlepit a zbytky lepidla vlhkým ubrouskem rozpustit. Každopádně vždycky to chce obaly kvůli míchání, jinak může dojít k odírání a mechanickému poškozování přelepky nebo karty právě tou přelepkou.

8.2.2022 14:53:07

Vybíráme z Bazaru

Duna: Imperium - 5 promo karet (PL)
Duna: Imperium - 5 promo karet (PL)
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas