Scythe - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Alan Stone
Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PROMO karty

Ahoj, není zde nějaký vlastník PROMO karet v CZ verzi, který by byl ochotný tyto karty prodat? Dostal jsem se k této hře až v době, kdy bylo vše rozprodáno a dostala se ke mě hra jen v základu.

Druhá otázka. Má někdo objednané ty další navazující promo karty z meeplu a mohlo by se tu třeba objevit od některých zkušenějších grafiků třeba přelepky v překladu?

Tato hra mě velice oslovila a už se po tolika letech, co jsem si s hrami řekl dost, bojím říci přímo nadchla :-) mám objednané vše, co se dá, ale sháním nyní to, co se nedá koupit :-)

Děkuji za všechny názory či jiné příspěvky

Případné zájemce o prodej Promo karty poprosím do zpráv.
23.11.2017 01:34:36

Re: ku8az
Ahoj,
Albi už jsem psal, bohužel moc vstřícní nebyli.

19.3.2018 21:43:09

promo
může znamenat, že jich je omezený počet, třeba už jsou rozdaný.

HRASoprodejce, tím se snažím vyjít vstříc :)

19.3.2018 22:25:47

promo karty
Ja som kupoval Scythe pred týždňom z ihrysko.sk a promo karty mi poslali a to som ani nevedel že nejaké sú :)

20.3.2018 11:08:56

??

Já hru koupil vloni na podzim v Albi prodejně a bohužel jsem hru ještě nestihnul ani rozbalit...promo karty jsou přímo v krabici nebo se dávají ke krabici bokem? Pokud by měly být v krabici, tak ji budu muset rozbalit a zkontrolovat...jen nevím, jestli už nebude případně pozdě na dodatečné dodání.... :-((

20.3.2018 11:16:23

Promo karty
Ahoj všem,
platí to, co už jsme psali několikrát - promo karty jsou exkluzivně k dispozici na Albi prodejnách, v Albi e-shopu a u vybraných prodejců (omlouvám se, teď nemám jejich seznam k dispozici, ale pokusíme se ho někam nahodit co nejdříve). Často nám píší lidé, kteří mají hru z druhé ruky či odjinud, jejichž žádosti musíme bohužel odmítnout. Není to tak, že bychom chtěli někomu karty upírat, ale nepřišlo by nám fér našim obchodním partnerům říci, že mají karty jako exkluzivní bonus a pak je posílat i lidem, kteří si hru pořídili jinde. Prosím v tomto o pochopení.

Na druhou stranu, může se stát, že si pořídíte hru přes uvedené kanály a karty přesto nedostanete (nebyly skladem, prodavač zapomněl apod.). V takovém případě není problém karty doposlat.

P.S.: Karty nikdy nebudou přímo v krabici, přikládají se zvlášť.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

20.3.2018 14:47:30

Promo
Hodil jsem na bazar promo, když je po něm taková sháňka ;-)

http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/63569/

24.3.2018 19:40:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Překvapení
Dneska mi dorazil balíček z Albi s Titány a dostal jsem i nové promo karty střetnutí 37-42 cz . Bylo to pro mě překvapení ,protože jsem netušil,že tyto karty udělali v cz.

12.11.2018 11:08:26

Promo
Hej tusil som to od vtedy, ako sa tu na bazare zacali predavat


Mia san mia...

12.11.2018 11:18:31

promo karty
to nie su nove promo karty, ale stare promo karty.

Nove PROMO karty su cisla 43-74

12.11.2018 17:49:37

Cz
Su to nove v cz :) , samozrejme po eng. uz boli davno.

Mia san mia...

12.11.2018 18:13:09

Cz
Tak jsem to myslel,nove v cz. Byly součástí KS .

12.11.2018 19:47:31

Promo karty - velikost a barevné provedení
Ahoj, chtěl jsem se zeptat vlastníků promo karet a druhého vydání hry.

Koupil jsem si druhé vydání hry a promo karty setkání mají velmi lehce jiný odstín a jsou o vlas menší než základní karty ve hře - máte to stejně? (Ano jsem rypák :-).)

Díky moc.

13.11.2018 20:43:03

odtien
ale je ti jasne, ze to nema na hru veskery ziadny vplyv? aj keby jedna karta bola cervena a druha modra a raz taka velka, kedz karty beries zaradom, ako su v kope? :-)

14.11.2018 01:34:16

RE: odtien

Tak pro mě je to hlavně perfekcionistovo peklo. Zároveň ani není pravda, že by to nemohlo mít vliv na hru. Každá možnost odhadnout s vyšší mírou přesnosti, co bude další karta v balíčku, poskytuje výhodu (jinak by např. casina nepoužívala několik balíčků najednou s přísnými stadardy na stejné provedení).

14.11.2018 07:03:04

ad odstín
... a vy to ještě hrajete pro zábavu nebo profesionálně pro zisk ;)

14.11.2018 07:59:45

Scythe v kasinu
Utocim na tovarnu. All in (vsema jednotkama) a vsazim 50 na vyhru.
Nejake dalsi vsazky? Za minut navysujeme.... :))

14.11.2018 08:15:12

Ad: odtien
Turnaje v deskovkách moc nesypou :-D, ale s přáteli jsme docela pokročilý hráči, takže když si třeba v osadnících nezamíchá někdo karty než od něj jiný táhne surovinu, chodíme najisto. Takže ano, tyhle drobnosti nám zabavu kazí.

Kromě toho mě nepřijde úplně v pohodě, když výrobce hry, která přece jen nepatří do úplně levné kategorie, ujde s takovým lajdáctvím. Ještě bych bral tu barvu, ale ta rozdílná velikost karet je na mě prostě moc. Takhle můžeme klidně hrát s herním plánem kresleným pastelkama s figurkama od člověče nezlob se ;-).

14.11.2018 08:27:09 | Upraveno autorem (porovnej)

No nevím ...
... jestli neděláte z komára velblouda. Tak prostě táhněte novou kartu z prostředka balíčku a máte vyřešeno.

14.11.2018 08:40:54

Poslední věc
Nechce se mi tu už plevelit diskusi takže za mě si dovolím poslední reakci. Můj původní příspěvek byl čistě otázkou: "Máte to taky tak?" (abych zjistil, jestli ma cenu psát do Albi) Žádná kritika, žádné námitky.

Pak už jsem jen odpovídal na jiné komentáře, proč to pro mě má význam a že to nemůže ovlivnit hru.

Bitevní pole je Vaše, kolegové hráči. :-)

EDIT: Děkuji za odpověď výše.

14.11.2018 08:46:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Arkin
Ano mame to taky tak.
Nejak jsem ty promo karty zatim dukladne nestudoval. Jen jsem je zaradil do balicku a zatim jsme od te doby jeste nehrali. Jinych barev jsem si teda nevsiml, pouze jineho rozmeru.

Promo karty se casto tisknou jinde nebo v jiny cas nez je print hry a proto se nekdy neuhlidaji parametry toho hlavniho massoveho printu.
Stezovat si klidne muzes, ale jine karty ti albi neposle protoze jine ani nemaji.

14.11.2018 09:39:47

novy dotisk promo karty
vi se, jak to bude s promo kartami v novem dotisku, ktery bude ted nekdy na jare? mam aj verzi z ks, ale vazne premyslim, ze bych poridil ceskou, tak zjistuju, jak se to bude mit s temahle bonusama.

20.2.2019 23:33:13

České promo karty k rozšířením

Nazdar parto :)

chtěl jsem se zeptat, k jakým rozšířením je možné sehnat české promo karty a které to jsou.

K základní hře se v diskuzi uvádí, že je možné získat tyto karty:
4 x karta úkolů č. 24-27
6 x karta továrny č. 13-18
8 x karta setkání č. 29-36

A další? V diskuzi níže se píše např. o kartách setkání č. 37-42. Ty se dají sehnat u jakého produktu? A jsou i další české promo karty?

Nedaří se mi dohledat příliš informací. Budu rád za jakékoliv info. Díky :)

18.10.2019 11:21:48

Damdam
Pozri si meeplesource.com alebo bgextra.com. tam vidis vsetky promo karty co vysli. Samozrejme v cestine dostanes len pri nakupe hry, ale ako prehlad, ake su vsetky promo karty ti to staci.

18.10.2019 12:16:30

JAHMANsvk

Děkuji za reakci. Nicméně jaké promo karty existují jsem věděl. Já chtěl vědět, k jakým českým rozšířením je možné promo karty při nákupu u Albi či vybraných prodejců sehnat a o jaká čísla by se jednalo (přímo ke konkrétním českým rozšířením).

Každopádně jsem hledal ještě více a dohledal jsem, že další promo karty byly k dipozici k rozšíření Titáni nebes. I tak ještě jednou díky :)

18.10.2019 16:31:19

Vybíráme z Bazaru

Válka o prsten: Páni Středozemě + Stromovous
Válka o prsten: Páni Středozemě + Stromovous
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas