Root: Rozšíření Říčního lidu

xxxxxxxxxo hodnoceno 132x (Seznam vlastníků)

Root: Rozšíření Říčního lidu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Root
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
2Tomatoes Games
Crowd Games
Leder Games
MS Edizioni
Portal Games
Quality Beast
YOKA Games
Autoři: Cole Wehrle
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

WoX

Da se za vydry hrát “na dividendy”?

Ahoj,

hrajete nekdo vydry a skorujete na dividendy? Da se to tak uhrat?

Samozrejme, ze postavim zakladny-ne treba vsechny-cca 16 bodu. A pak to dojet na tuhle strategii dividend.

Nebo je to spis okrajovy zdroj bodu?

2.11.2021 19:56:02

Nemám s vydrama moc zkušenosti, ale že mne je to spíše o momentální situaci než že bych to plánoval. Nemám co bych vyloženě potřeboval zahrát, tak tam nechám pár na jeden bod, to aspoň neprovokuje ostatní. A určitě nechceš mít na mapě hodně pevností to je právě věc kterou dělám spíše nakonec jako finální tah, protože s tou dividendou by jsi to neubránil.

3.11.2021 06:31:56

Jako jde to, stačí aby ti ostatní sypali zdroje a ty je nepoužíval. Obchodní stanici to chce postavit jednu, max 2. a ubránit je, jinak přijdeš o zdroje. Ostatní dostavit až když máš slušné body.

"It´s all about the GAME." ... Sgt. Ernie Calhoun

3.11.2021 11:38:30

Z mojí zkušenosti je to spíš poslední možnost. Hráč musí mít větší množství zdrojů které neutratí a k tomu se musí dopředu připravit na bránění stanovišť aby o ně nepřišel. V naší skupině bobři nejvíc bodují na kombinaci stavění stanovišť a výroba. 

3.11.2021 13:02:46

To záleží hlavně na soupeřích… :)

3.11.2021 15:10:30

Přidám taky svou zkušenost s vydrami. Nějakou dobu mi trvalo najít správnou strategii. Spoléhat se na koupi služeb ostatními hráči nemá asi smysl (určitě ne v naší herní skupině :D). Od začátku prodávám karty za plnou cenu a snažím se měnit nabídku, dokud nebude atraktivní. Buď někdo koupí nebo vyrobím. Nejlepší moment je, když je v nabídce jakakoliv přízeň :D to už stačí hráče upozornit jen jednou. Kup nebo vyrobím :D A obchodní stanoviště vyrábím dle potřeby už od začátku. Jelikož nehraju na dividendy a na mapě je mít nemusím kvůli výroby, tak mě jejich ztráta netrápí. 

11.1.2022 16:11:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Ja se vzdycky snazil radeji udelat z Bobru definitivni silu na bojisti. K najmuti, ale hlavne k uklize i pastviny a nahrabani bodu ke konci hry.

dividendy jsem nikdy nebyl moc schopnej udrzet xD

 

_________________________________________
www.kalkared.eu, aneb když v poličkách není místo
Diskuze: https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/3d-tisk-insertu-21039/

11.1.2022 21:17:32

Vybíráme z Bazaru

Malý princ: Udělej mi planetu! SK/CZ (rarita)
Malý princ: Udělej mi planetu! SK/CZ (rarita)
Akt. cena: 570 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas