Raising Robots

xxxxxxxxxo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Raising Robots - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 7
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi, Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: není
Vydavatelé: Nauvoo Games
Autoři: Brett Sobol
Seth Van Orden
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy.

Backoval jsem na KS, především proto, že často hrajeme ve větším počtu (5-6 hráčů) a lákaly mě věci jako simultální gameplay a krásná produkce.

Včera jsme odehráli první hru v 6ti hráčích a bylo to super.

Je to moc příjemný engine building. Takový mix #Na křídlech - vykládání a karet (ptáků/robotů) do řady a následné spouštění abilit a #Dobyvatelé vesmíru - systém volby akcí. 

Komplexita podle bbg je v tuhle chvíli 3,17 a to asi celkem sedí. Přestože pravidla nevypadají složitě, je tam docela složitá ikonografie a karty vynálezců mají docela komplexní efekty.

Někdy to může být docela složité vymyslet, co budete ve svém tahu dělat v závislosti na vašich aktuálních možnostech. Určitě je to hráčská hra spíše než rodinná. Simultální gameplay funguje dobře. Sice jsme i tak na někoho občas čekali, ale nic hrozného. Navíc je pořád nad čím přemýšlet.

Někomu může vadit, že to je takový multiplayer solitaire, ale mě třeba vyhovuje, že mi v engine buildingu nikdo neruší moje kruhy a Veškerá interakce mezi hráči je pozitivní a ne negativní.

Za sebe hru jednoznačně doporučuji. Zvláště pokud hledáte hru pro hodně hráčů a líbí se vám hry jako #Na křídlech , #Dobyvatelé vesmíru, v širším slova smyslu třeba #Zelená planeta 

4.1.2024 08:25:54

Je to super. Jak se mě Na křídlech docela líbilo, ale neměl jsem potřebu se k nim už vracet, tak tohle mě chytlo už v průběhu první partie. Neskutečné množství kombinací robotů to bude držet na stole dlouho. 

Hráli jsme to zatím jen ve dvou, což vyžadovalo od hry více taktiky, protože se hráč celkově dostane k menšímu množství akcí. Často jsme dali kartičky pro stejné dvě fáze a hra prohodila na taky stejnou. 

__________________
HRANÍ U NÁDRAŽÍ
https://www.facebook.com/hraniunadrazi/

18.2.2024 08:58:23

Vybíráme z Bazaru

Pikantní kočky - nová
Pikantní kočky - nová
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas