Panství Hrůzy: Druhá edice – Hadí cesta

xxxxxxxxxx hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Panství Hrůzy: Druhá edice – Hadí cesta - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Panství hrůzy: Druhá edice
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Ahoj, díky DoubleM a jeho překladu je zde vložen překlad všech karet.....za což velké díky.

Jen zkusím malou prosbu..... některé karty nejsou úplně celé (chybí okraje), nebo jsou po ořezu zešikma - nebyl by někdo, kdo by ten překlad dal na kvalitnější skeny, prosím?

J
23.10.2020 11:00:11

Se vší úctou a vřelým díkem překladateli, který tím určitě strávil hodně času... Vážně by nešlo ten překlad hodit na lepší scan? Spousta karet je osekaná a křivá a kvalita toho pdf po stažení je bídná.
Nestěžuju si a za překlad jsem rád, ale když už s tím ta práce byla, přijde mi to jako velká škoda.

2.4.2021 13:24:05

Můžeš zkusit můj překlad,ale stejné karty které jsou ve víc kusech jako líce kouzel si musíš nakopírovat,jsou tady jen jednou, dělal jsem to původně pouze pro svou potřebu, takže to není nasázené pro tisk jako moje překlady z dob kdy jsem je ještě dával na ZH.
https://ulozto.cz/file/JAu5J3DNayvd/serpent-rar
Jen tedy nepoužívám terminologii oficiálního překladu, základ jsem překládal v době kdy oficiální překlad nebyl a další překlady jsrm si dělal tak,aby seděly s mým překladem základu.

2.4.2021 14:15:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky, Froggery! Divím se, že tě Blackfire ještě nezaměstnal po těch desítkách překladů :) Budeš proti, když to nahážu do pdf k tisku a nahraju sem? (nevím kdy se k tomu dostanu, ale zkusil bych to)
"Oficiální terminologie" není leckdy konzistentní ani v jiných překladech a sem tam je to blbě dokonce i v appce (nesedí názvy mapových dílků), ale to vůbec nevadí, dá se to reverse-engineerovat přes angličtinu ;)

2.4.2021 19:36:20 | Upraveno autorem (porovnej)


Za kvalitnější skeny bych Vám byl také moc vděčný...

2.4.2021 20:49:37

S Blackfire bych opravdu nechtěl mít nic společného :-) S PDF problém nemám.

2.4.2021 22:45:09

Než to admin schválí (a jesti vůbec, neb nejsem autor překladu), můžete stahovat odsud. Texty jsem nijak neupravoval, jen vysázel karty a nestvůry v patřičných počtech na stránky. Všechny texty jsou Froggeryho zásluha.
https://uloz.to/file/A6spWWoCUj1O/mom-path-of-serpent-pdf

3.4.2021 19:38:08

BOMBA! Oběma @Froggery i @Dansemacabre velikéééé díky.

29.11.2023 11:36:39

Vybíráme z Bazaru

Android Netrunner LCG
Android Netrunner LCG
Akt. cena: 17500 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas