Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 378x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Barveni figurek

Ahoj nenasel by se tu nejaky sikovny modelar (nebo nekdo, kdo to jiz barvil), ktery by mi poradil kolik a jake barvicky nakoupit na nabarveni figurek ze zakladu MoM? Predem diky za jakoukoliv radu.
27.7.2018 13:44:41

nezkuseny
cau, ja nejsem zadny profik, ale koupil jsem si na fantasyobchode zakladni sadu barev Citadel, a pak v modelarskem obchode dokoupil dalsi citadelky podle toho, jaka mi chybela nebo se mi libila, vysledek zadna superliga, ale pro me uspokojive

https://ctrlv.cz/shots/2018/07/31/1ItB.png

31.7.2018 20:10:13

malovani
Diky za tip, taky to poridim. Jinak to mas za me hezky udelany. Kdyby to u me dopadlo takhle, tak jsem maximalne spokojen.

3.8.2018 12:29:00

este
jo este si nezapomen koupit zakladovou barvu, mam ve spreji, stoji to sice asi tri kila, ale je to velka piksla, nez zacnes na ty figurky davat ty samotny barvy... jinak nekde tady na zatrolenkach je i navod jak barvit figurky pro zacatecniky, staci pohledat

https://www.kuma.cz/barva-ve-spreji-citadel-corax-white-400ml-deskove-hry

5.8.2018 21:19:36

a nakonec...
posledni vec, jak ty figurky nababrat - udelal jsem to tak, ze jsem si uriznul z kapa desky takovej prouzek sirokej treba 3 cm a dlouhej 20 cm, a na konec jsem herkulesem nalepil tu figurku, dobre se to drzi a nemusis s tim saskovat v rukach, po zaschnuti to z toho jednoduse odloupnes a po lepidle neni ani stopy... figurky monster jsem pak nalepil na stojanky na figurky koupeny taky na fantasy obchode (ty cudliky jsem urezal a chemoprenem prilepil na stojanky), takze ted jak vysetrovatele, tak monstra maji kruhovy stojanej, ty velky monstra stoji samy o sobe, ale to je samozrejme na tobe, me se nelibi ty ctvercovy stojany

5.8.2018 21:22:03

Vybíráme z Bazaru

Civilization nový úsvit
Civilization nový úsvit
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas