Pangea - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: RedImp Publishing
Autoři: Aleksander Jagodziński
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Téma

Tak na tenhle kousek se s ohledem na jeho téma hodně těším... kolik je tu podobných nadšenců? :)
16.7.2019 19:21:07

Podobnej nadšenec

Já jsem podobnej nadšenec! Nicméně her mám, že je nestačím hrát, tak jsem se uchrtnul, když to běželo na kickstarteru. Bohužel se toho asi žádné české vydavatelství neuchytí. Snad to půjde sehnat aspoň anglicky, když bych to v budoucnu nevydržel.

12.4.2020 19:22:25

Cz

jo hra vypadá božsky ale bez češtiny jí nezvládnu. Právě takových her je málo snad to nějakého cz vydavatele zaujme..

12.4.2020 21:16:04

...

jako majitel si dovolím říct, že tohle česky nevyjde. Sice je to pro 1-4 hráče, ale prakticky je to pro 4. Pokud hrajete v méně hráčích je tam jisté AI, které ostatní hráče nahrazuje a to mi přijde dost omezující. Nehledě na téma, které má - podle mě - dost úzkou cílovku.

12.4.2020 21:34:06

česky
Nedá se bohužel než souhlasit, že tohle česky nejspíš nikdy nevyjde (méně známý autor i vydavatel, téma atraktivní pro hodně úzkou cílovou skupinu...), ale zase když se podívám do portfolia her Fox in the Box, plamínek naděje plápolá... :)

13.4.2020 18:29:45

Hawkie
To je pravda, od Lišáka v pixle mám Pax Renaissance, Bios:Genesis a Neanderthal a patrně si v nějakém časovém horizontu pořídím i High Frontier 4 All, což patří taky mezi velké dražší hry, kde seženeš spoluhráče s pravděpodobností balancující na pomezí "asi nikdy" a "nikdy" a stejně ji musíš mít :D

Kéž by byla v anketě, co teď Fox odstartoval, na výběr tato hra, mne z výčtu 4 her na výběr nezaujala ani jedna, ale tak to je jenom věc osobního vkusu.

13.4.2020 19:11:03

Cz

no jestli je to rozumně hratelny až ve 4řech tak to bych na stůl stejně asi často nedostal. Co doufám že aspoň Fox vydá Dominant Species o který se teď hlasuje. Když tak podpořte :-)

13.4.2020 19:57:04

GeneralX
Dominant je moje top hra, ale za sebe uvítám jinou hru, která nejde tak snadno počeštit jako právě Dominant díky ZH. Comanchería, Commander, Virgin Queen... super

13.4.2020 20:13:33

...

v principu je to hratelné i ve dvou - ale každý věk se připrav na ovládání AI (formou hod kostkou, vykonej akce, které jsou na daném poli - není to nikterak časově náročné). AI tak dělá věci naprostou nesouvisející s aktuálním děním na plánu (tzn. lezou tam, kde nemůžou nic získat, pohybujou se, i když nemají s čím atp.). Je to trochu škoda, protože jinak je hra fajn a mám ji rád. Nejčastěji jsem ji hrál ve dvou lidech, takže to není "nehratelné", ale spíše "nejlepší ve 4"

13.4.2020 20:13:40

Cimm

já bych jí právě česky rád uvital protože mě to neustálý počešťování nebaví a navíc to vizuálně není ono..

13.4.2020 20:53:01

...

pokud bys chtěl, můžu ti jí půjčit za cenu nákladů na dopravu... Já momentálně herní skupinu postrádám a s přítelkyní mastíme Gloomhaven, takže k tomhuhle se jen tak nedostanem :)

14.4.2020 17:42:30

Vybíráme z Bazaru

Shadows over Camelot
Shadows over Camelot
Akt. cena: 1700 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas