Pandemic Legacy: Rok 1

xxxxxxxxxo hodnoceno 129x (Seznam vlastníků)

Pandemic Legacy: Rok 1 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Matt Leacock
Rob Daviau
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nákup CZ hry v ČR?

nemáte náhodou tip, kde by ještě bylo možná Rok 1 pořídit? Všude je vyprodaná a dotisk nebude, protože mindoku vypršela licence.
4.1.2021 16:26:58

Sk
Tak v Ihrysku ještě je.

4.1.2021 17:24:30

Právě jsem zadal aukci
https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/134027/

4.1.2021 18:03:14

nový tisk

Znamená to, že už nové výtisky v češtině nebudou?

6.1.2021 12:51:37

Rathma
To určitě ne,ani první tisk nebyl zrovna hit podruhé už se do toho nikdo nevrhne.

6.1.2021 12:58:16

hra s neangličninářem

Anglicky umím i překládat, ale třeba hráč s kým bych to hrál tak neumí. Dala by se i tak dobře hrát tato hra v angličtině a měl z toho hráč co neumí anglicky dobrý pocit nebo by ho to moc omezovalo?

6.1.2021 13:45:35

Rathma
Záleží, zda jsi hrál původní Pandemic. Kvůli pravidlům (ty jsou jednoduchá tak či onak, ale samozřejmě pro leckoho to je lehčí se to naučit z CZ). Ta hra samotná je jinak dost podobná, jen má nějaké prvky navíc + karty událostí. Tam ale toho textu moc není, jsme teda zatím v březnu, nevím co dál, ale zatim by to šlo dát úplně v pohodě i v angličtině. Na kartě postavy je jen pár řádků, pak případně nálepky s efekty/vylepšeními. S průměrnou znalostí bys to měl dát. A tím, že to je kooperačka, tak vše důležité parťákovi řekneš a užije si to - myslím - i on. :)
- - -
Deskové, počítačové i mobilní hry, baví mě všechny.

6.1.2021 13:52:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Rathma
Mám odehranou celou hru a pokud vím, tak tam všechny informace byly veřejné, takže není problém, abys spoluhráči překládal. Nejvíce to bude potřeba mezi jednotlivými měsíci, kdy se čtou části příběhu a cíle či získávají odměny, jinak v průběhu hry jako takové to téměř potřeba není.

6.1.2021 14:45:32

Ihrysko.sk
Jak už tu někdo psal - ihrysko.sk ;-) Mají červenou i modrou krabici, zrovna dnes mi od nich přišla červená, úplně bez problémů, v pondělí jsem objednala a dnes mám doma :-)

6.1.2021 22:27:48

albi
tak jsme jeste zvladli ulovit posledni modrou verzi na eshopu albi, kterou vyhrabali nekde ve skladu v Praze, ale ted uz prej zadny skladem nemaji a nove nebudou

8.1.2021 19:06:50

krasne tematicky, po jednom roce, hra dohrana - v podstate prvni legacy zazitek a byla to pecka, neuveritelny zvraty ktery nikdo necekal, menici se hratelnost skvela, snad jen zaverecne bodovani nas zklamalo, ale zazitek nepokazilo.

Skoda ze neprelozili zadny dalsi legacy pandemic hry a patrne se na to ani nechystaji.

17.12.2021 17:46:06

Vybíráme z Bazaru

Godtear: The Borderlands
Godtear: The Borderlands
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas