Pán Prstenů: Putování po Středozemi - Stínové cesty

xxxxxxxxxo hodnoceno 63x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - Stínové cesty - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Pán Prstenů: Putování po Středozemi
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pořízení

Kdo uvažujete o pořízení, nebo kdo už jste udělali objednávku? Já zatím stále váhám...
2.6.2020 10:56:53

rozšírenie
ja budem kupovať určite,
prvu kampan v češtine sme si celkom užili aj napriek problemom/preklepom - nakoniec to ako zažitok dopadlo dobre.
druhu kampan sme hrali v ANJ, s anj problem nemáme, ale bol trošku problém identifikovať české karty podla anglickeho nazvu - nakoniec sme to zvladli.
na tretiu kampaň sa teším a verim že s tretou kampanou a jej naslednym updatom do apky sa vyriešia aj problemy s prvými dvomi kampaňami.

2.6.2020 11:11:42

autobuy
Rozhodně jdeme do toho. První kampaň jsme si užili moc a tohle vypadá parádně a věřím, že budou vychytané u nedostatky, kterými hra lehce trpěla...

2.6.2020 11:25:04

...
Původně jsem chtěl na 100% pořídit, ale pak jsem si všiml ceny... :-D
Takže si ji určitě pořídím, ale ne hned, počkám na nějakou výhodnou slevu...

2.6.2020 11:30:47

:-/
Určitě bych to nehrál hned a počkal pár měsíců na klasické odladění chyb v překladu.

2.6.2020 11:35:18

CZ
Hru mám v CZ ale kampaň hrajeme v ENG.

Takže zase to pořídíme v češtině ( většinou je to levnější) , ale hrát budeme v ENG

Vzumm

2.6.2020 13:32:46

Objednáno,
top koopearitvka :)

2.6.2020 15:04:52

neplánuju
Vzhledem k tomu, co Blackfire předvádí s appkou a překladem DLC, tak vynechám. Možná někdy v budoucnu z druhé ruky.

2.6.2020 19:54:15

unboxing
video z unboxingu: https://www.facebook.com/blackfire.cz/videos/976069192848845/

19.6.2020 14:11:07

Další unboxing...
...tentokráte u našich polských sousedů:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=435&v=oLKGZ1xPs9w&feature=emb_logo

29.6.2020 16:23:03

Preview
Na stránkách FFG se dneska objevilo nové preview:

https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2020/6/30/fast-friends-in-dark-places/

Shadowed Paths is a brand-new expansion, releasing in July and packed with brand-new content to enhance your Journeys in Middle-earth campaigns. With five new heroes and five new hero roles, there’s dozens of new gameplay styles to explore. Twenty double-sided journey map tiles bring your adventures to mysterious new locales, while difficult ground and terrain tokens for the battle map add striking new tactical considerations for your heroes.

Finally, a full host of new enemies, including pit goblins, giant spiders, and cave trolls, oppose you in a branching digital campaign played out across thirteen new adventures! Best of all, these heroes, roles, enemies, tiles, items, and even new digital encounters unlocked with Shadowed Paths can be used in any other Journeys in Middle-earth campaign, adding new replayability and content to your entire game.

30.6.2020 20:58:34

ne
vzhledem k celkovymu pristupu bf na to pecu, i kdyz jsem se tesil a udelal predobjednavku. radsi v aj a mozna prodam zakladni hru, fakt zklamani.

10.7.2020 15:53:16

Bubak
Přiznám se, že mě BF taky pěkně nasral. Novou hru rozhodně nepořídím, počkám si na někoho v bazaru, kdo se toho bude chtít zbavit.

10.7.2020 15:58:50

to All
Presne môj prípad...tiež som si chcel kúpiť rozšírenie aj som sa na to tešil, ale celkovo Michalov prístup kde nás 3 mesiace zavádza a klame a ukončí to vetou, že sa už k tomu nebude vyjadrovať je fakt ,,pro zákaznícky´´a preto si hru určite kupovať nebudem....well done dude ;)

10.7.2020 16:07:36

Ew

Pristup
Rozsirko som si kúpil ale len kvôli mojej malej lebo PP ma strašne rada no a ešte kúpim posledné rozsirko k fallotu atómové pouta či ako sa to má volať a za BF a FFG sa zabuchnu dvere. Nakoľko nvm AJ mám od nich lcg PP komplet čo preložili takisto hru o tróny lcg všetko +3x základ ,Descent všetko čo preložili ,Arkham 2 Ed a Temné znamenie a všetko k nemu , TIcko atď viď moja zbierka chcel som aj Marvel ale tam vďaka bohu nvm čo sa stalo že oznámili že nebudú prekladať všetko tak som odolal ako ďalším hrám radšej dám peniaze konkurencii kde majú aspoň dáky normálny prístup napr. Albi a ich gloomhaven prúser ale nebol problém spraviť karty a poslať ... Mindok a ich untold stories klobúk dole čo spravili , rexaci hrdina v kocke rozsirko a vňom opravené karty zo základu ak som dobre zachytil tu info a o Liske ani netreba písať ...

Takže dáke hry od BF/FFG má už nezaujímajú a odhadujem že takých hráčov ako som ja bude len a len pribúdať a možno si BF uvedomí že treba vložiť aj srdce nie len vidieť za všetkym prachy a ako ich dostať od nás ..

A preklad DLCcka sa dal podľa mňa zafinancovať aj inak ale to by sa im muselo chcieť. CZ/SK komunita okolo PP je podľa mňa dosť veľká a nebol by problém sa na ten preklad zložiť keď chudáci nebudú mať ztoho peniaze a kvôli tomu to nechcú prekladať..

No a to som zvedavý ešte ako dopadol preklad apky ..nvm či sa mám smiať alebo plakať

11.7.2020 00:35:26

:-/
BF bojkotuji.

11.7.2020 12:02:05

Nakonec ano, ale...
Nakonec koupim - slib synovi, to se musi splnit.

Ovsem pristup BF k slibovanemu DLC "Hunt..." je naprosto neuveritelny = papa BF do doby nez si zacnete vazit zakazniku...

11.7.2020 22:24:48

Varouch
jina moznost asi neni, pritom maji a budou mit tolik paradnich her, je to skoda.
taky teda pockam, az se toho nekdo zbavi pod cenou, tohle podporovat nebudu (a ****vsky me to stve).

11.7.2020 22:56:30

Vyčkání na opravy
Jako taky mě naštvalo to s Huntem (už už jsem kupoval po ohlášení překladu, naštěstí jsem vyčkal), ale bojkotovat to nechci. Doufám, že čím víc her bude v oběhu, tím větší tlak bude na opravy v aplikaci obecně a na případné budoucí přeložení DLC. Zatím je ale koupě zbytečná, pod heslem zákazník je nejlepší betatester je to v nehratelném stavu viz vlákno o chybách v apce. Počkám alespoň do konce léta, než to prvních pár obetavych fanoušků projde, nahlásí a než to bude opraveno. Za 2 tisíce s relativně nízkou znovuhratelností (prehozeni pár mapových dílů) si nechci kazit zážitek.

13.7.2020 18:40:04 | Upraveno autorem (porovnej)

prodej základu i rozšíření

Hra je to parádní, na bazaru prodávám rozšíření i základ. Za dobrou cenu. Nemusíte kupovat nově.

7.11.2020 12:24:59

Vybíráme z Bazaru

Mosaic: Wars & Disasters (kickstarter) - Sphinx
Mosaic: Wars & Disasters (kickstarter) - Sphinx
Akt. cena: 1490 Kč
Končí za: 11 hodin

Offcanvas