Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 285x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Oblíbená kampaň?

Zdravím,

Jak hodnotíte všechny již vydané kampaně? Máte nějaké oblíbené nebo naopak neoblíbené?

---------------------------------------------
Nejdřív mléko a pak křupíky.

17.2.2024 10:40:51

Musím říct, že s vlastnictvím veškerého tvůrci vydaného obsahu se mi vlastně líbí téměř všechny kampaně, vč. těch digitálních, přičemž u každé je to z trochu jiného důvodu. 

Každou kampaň jsem přitom prošel několikrát a to na všechny dostupné obtížnosti, ale některé kombinace hrdinů a rolí jsem stále ještě nevyzkoušel, pročež mi Steam ukazuje nějakých 700 hodin strávených v téhle hře.   

A tak bych to nakonec vzal z druhé strany a ukázal prstem na kampaň, jež se mi zamlouvá asi nejméně. A tou je úplně první digitální dobrodružství s podtitulem Hunt for the Ember Crown. 

Navzdory některým prima nápadům a zajímavě eskalujícímu finále (souboj trpaslíků a elfů proti skřetí invazi) a navzdory dobře udělanému překladu mne právě tahle kampaň už z větší části nudí. 

19.2.2024 16:41:04

Zajímavé, hodně lidí hodnotí Hunt celkem vysoko, ale co jsem tak viděl nejoblíbenější je Haunting of Dale. Přemýšlíme co vybrat na víkendový maraton tak děkuji za info. Dobré vědět, že není žádná vyloženě horší. 

---------------------------------------------
Nejdřív mléko a pak křupíky.

20.2.2024 09:52:20

@Křupky s mlíkem Ono to má u mne přímou souvislost s opravdu velkým počtem nahraných hodin ve hře. Pakliže tohle není tvůj případ, nemusíš brát devalvaci mnou označené kampaně na velkou váhu :) 

20.2.2024 20:02:14

@mart jasný chápu 😊 díky za info

---------------------------------------------
Nejdřív mléko a pak křupíky.

21.2.2024 13:43:01

Vybíráme z Bazaru

Poslední zpráva
Poslední zpráva
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas