Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 286x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koupit nebo ne?

Řešíme celkem zapeklité dilema :D 

Nějaký ten pátek hrajeme (z 95% ve třech dospělých) Harryho Pottera: Bitvu o Bradavice a neskutečně nás to baví. Troufám si říct, že už jsme dobře sehraní a tak se poohlížíme po další kooperativní hře a právě naše oko je momentálně zaměřené na putování po Středozemi :)

Jelikož jsme fanoušky jak HP tak i LOTRa po přečtení různých recenzí se nám putování po Středozemi velice zalíbilo, ALE taky jsme se dočetli, že hra je celkem obtížná. Je nám jasné, že s HP to je to asi nesrovnatelné, ale chci se zeptat, zda je Pán prstenů vhodný i pro relativní začátečníky. Myslím si, že trpělivost na pochopení pravidel máme, ale bojím se, že aby to nebylo obtížné až moc a hra nás neodradila. Přece jen to není hra za pár stovek.

Předem díky za nějaké rady a komenty.

19.3.2022 13:11:06

Pravidla těžká nejsou. Hra se dá spustit i v nižší obtížnosti, takže pokud je tohle jediná překážka, tak za mě je odpověď - ano, můžete pořídit.

19.3.2022 16:42:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Nebál bych se a šel do toho. Je to dobrá hra a není to tak složité. Pokud vás to nechytne, vždycky se to dá prodat tady na aukci.

20.3.2022 00:20:17

složitosti se nemusíš bát, jen ten “pán prstenů” z toho moc cítit není, pokud je jeden z důvodu hlavně téma a příběh, zvážil bych jinou hru, tady to ze značky moc netěží…

21.3.2022 18:47:53

Tak hru jsme nakonec koupili ???? Diky vsem za komenty!

Je to tedy uplne jina kooperace nez u Harryho Pottera. Prvni scenar jsme neustale koukali do pravidel a prohrali jsme, ale s postupem jsme lepsi a lepsi, ale chce to v prubehu ty pravidla studovat. Nicmene opravdu tak narocna neni.

Jedna vytka ci dotaz na apku. Prijde mi, ze se pouziva opravdu dost. Nestiham uplne sledovat hru a klikat. Bude to tak porad? Nekde jsem cetl, ze snad po 3-4 scenari se tolik nesoustredi hra prave na tu apku.

26.3.2022 10:32:18

@Mike150 Pořád. Zvykneš si.

26.3.2022 13:48:31

Vybíráme z Bazaru

Pán Prstenů: Putování po Středozemi
Pán Prstenů: Putování po Středozemi
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas