Pacific Ocean - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Timashov Publishing
Autoři: Oleg Meleshin
Yury Yamshchikov
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dojmy

Tak hra je doma - mile překvapila hezká plechová krabička, grafika je super. Na druhou stranu karty jsou poměrně tenké - asi poputují do obalů. Hra je pravidlově jednoduchá - filler na 10 minut pro 1-3 hráče…

Máte někdo pár her odehráno? Jaké jsou vaše dojmy?

 

17.12.2023 18:48:50

Já stále čekám na doručení. Vidím, že balíček prošel proclením v Holandsku :-D

17.12.2023 23:00:05

tak jsme včera zvládli pár her + jsem prubnul sólo. Trochu zamrzí, že artwork ve finále skončí přikrýtý ostatníma kartama. Jinak hra je super jednoduchá na vysvětlení a funguje dobře (je to pár karet, ale nutí hráče optimalizovat kroky a přemýšlet nad tím, co chci soupeři dát). Fajn filler pro dva :)

Sólo je hodně o náhodě a záleží, jaké karty přijdou. Je trochu škoda, že na sólo potřebuješ kostku, která ale ve hře není :D

 

18.12.2023 08:37:14

Dnes mi hra prišla. Odohral som jednu hru v dvoch hráčoch, a jednu solo. Je to super rýchlovka. Proti živému súperovi je tam trochu blafovania, proti botovi sa zas treba riadiť tou pravdepodobnosťou. Proti najlahšiemu botovi som vyhral tesne 15:14. Niekedy sa to dá celkom pekne “nastaviť” aby tam nechal to čo potrebujem, aj keď samozrejme vždy je tam tá 16% šanca, že to tam nenechá :-D . Čo sa týka kocky, nejaká malinká kocka by sa tam možno zmestila do tej plechovky, ale nemyslím si, že je to nejaký problém. Mám kopec hier s kockami, prípadne prinajhoršom sa dá vždy použiť aplikácia alebo google na rollovanie. 

Teším sa na zapojenie kariet z rozšírenia Tropical Fish pri najbližších hraniach.

18.12.2023 21:14:54

Vybíráme z Bazaru

Sail + rozšíření + deluxe, 100% stav
Sail + rozšíření + deluxe, 100% stav
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas