Nemesis: Retaliation

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Nemesis: Retaliation - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Awaken Realms
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2024
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

NĚJAKÉ INFO

Hoj, už ví někdo jak to bude vypadat? Jestli to bude doplněk ke základním hrám NEMESIS, NEMESIS LOCKDOWN a nebo samostatná hra?

3.9.2023 17:43:39

Prosím vás. Co bych měl vše vzít k N1 případně LD? Mám teda doma jen N1 (CZ), s playmatem a terrain packem, tak jsem si tam zatím přihodil Medica, Aftermath, kočičky a kousnu, že budu mít část v CZ. Předpokládám, že je to poslední šance získat takhle “levně” komponenty k předchozím hrám. Díky :) 

24.11.2023 12:19:54

Opravdu Mindok neuvažuje o české verzi už v rámci kampaně? Když vidím ty čísla, tady je komerční úspěch jistý…

24.11.2023 13:41:42

@Jilut Ne a ani není možnost. A ani jsme neviděli od AR žádnou finální nabídku, o té hře netušíme nic víc, než co je v rámci kampaně. A že retail je plánovaný na 2025.

_________
Vláďa z Mindoku

24.11.2023 14:03:25

pridana diskusia priamo pod CrowdFunding: https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/crowdfunding-komunitni-financovani-8/nemesis-retaliation-gf-37155/

24.11.2023 14:18:49

Bohužel, AR by je muselo přizvat, Mindok sám od sebe nic nenadělá. Nicméně, na otázky ohledně češtiny se samo AR vyjádřilo, že to přímo nezamítají, ale taky nepotvrzují, že doporučují sledovat updaty, kdyby náhodou se něco změnilo.

24.11.2023 14:27:28

Spíše čekají, kolik bude backerů z ČR a podle toho osloví Mindok

24.11.2023 14:31:17

My jsme s nimi v kontaktu ohledně klasického retailu, s námi samozřejmě počítají :) Jen nemáme žádné další informace kromě toho, že nám nabídnou obě dvě varianty a my bychom samozřejmě rádi chtěli figurkovou, jen teď nedokážeme říci, protože jsme nic neviděli.

_________
Vláďa z Mindoku

24.11.2023 14:35:38

Já myslel v kampani, jsem zapomněl upřesnit… :-) Jinak backnuté mám, ale nemám samotnou hru, na tu počkám na lokalizaci.

24.11.2023 15:00:38

@FafaCZ da se backnout jen addony? Jako Terrain Pack a Acrylic Pack for Nemesis Retaliation? Jak to bude se strech goaly, predpokladam, ze clovek na ne nebude mit narok. Jedna se mi o to, ze clovek by si mohl pockat na ceskou verzi od Mindoku

24.11.2023 21:18:51

@p_lichnovsky Ano dají, mám to backnuto + věci pro nemesis a nemesis lockdown.

Stretch goaly budou k hlavní hře, takže nejsou k addonům

24.11.2023 21:20:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Na jakou cenu je odhad CZ retail Core Box Special edition a k tomu stretch goals, ví se něco? Na Gamefoundu píšou hrozivá čísla kolik bude doporučená cena EN verze v obchodě, ten Core Box Special edition $189 a stretch goals $109, to je po přepočtu cca 4300,- a 2500,-, to je hrozná raketa

25.11.2023 19:46:54

Mna ukecal termin a vyjadrenie z Mindoku. Ako som pozeral pokec s Mindokom tak urcite to vydaju v CZ ale az potom co skonci aktualna kampan. Ja som dotoho siel a aj tak je datum dorucenia April 2025 tak ak to bude chciet vydat Mindok tak ratam ze niekolko mesiacov neskor az dorucia hru z kampane tak najskor vianoce 2025 ale to je len moj odhad. Posledne ako kazdu hru posuvaju a posuvaju teda termin vydania v cestine tak je to na zaplakanie obcas. Co sa tyka prekladu tak urcite tam nebude vsetko co aktualne je v kampani vid Medik z predoslej kampane. 

26.11.2023 16:28:55

Ahoj, co říkáte na Constructs pack? Připadá mi to mnohem, MNOHEM lepší než původní Terrain pack. Samozřejmě každý ten pack obsahuje něco jiného, ale jde mi spíš o to, jak je to užitečné i jak to pozvedne hru kosmeticky. Třeba základny pro vetřelce naprosto super, co do užitečnosti. V Terrain packu mě lákaly jen dveře, ale ve finále lepší jsou ty ze stretch goals k Lockdownu. Jak to vidíte vy?

Jinak na Retaliation se vybodnu, ale add-ons pro originální Nemesis i Lockdown mi smysl dávají.

9.12.2023 23:43:56

@Kadylek Super doplnky treba i primo ty zakladny na vetrelce maji na Mysim doupeti https://www.mysidoupe.eu/nemesis-pocitadla-zivotu-vetrelcu/

Plus spoustu jineho kosmetickeho vylepseni, ktere mi dava smysl.. asi bych to nebral extra v kampani kde platis dalsi postovne a budes na to cekat x mesicu.

12.12.2023 18:04:01

To z kampaně bude možná trochu lepší kvalita než 3d tiskárna. Plast z formy>3d tisk, aspoň to vypadá, že je to plast a ne 3d tisk. Já osobně bych si radši počkal. Chci potuněné nemesis? Tak už pořádně :)

13.12.2023 00:41:29

No já jsem zvažoval, kolem a kolem mě ale tento Nemesis oslovil asi nejméně, jak figurkově, tak zpracováním, byť ty chodbičky jsou fajn nápad, ale tak nějak mě to úplně neláká. Doma to ale asi budu chtít tak či tak, nicméně jednoznačně CZ od Mindoku a obsah navíc.. z toho už jsem vyrostl, že bych musel mít všechno, většinou to stejně leží v krabici, předpokládám ale, že SG opět vydají, jako u Lockdownu, cenovka v té době bude asi darda, ale o to víc si raději zaplatím za CZ a rád si počkám, určitě mám co hrát do té doby :)

13.12.2023 10:19:12

Ahoj

Asi jsem slepý, ale nenašel jsem do kdy je otevřený late pledge. Můžete mě navést? Děkuji 

9.3.2024 12:28:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Není tu někdo, kdo se chystá vzít ještě late pledge a přibral by mi tam jednoho medica? Kdyžtak PM.. Díky 

16.4.2024 23:22:52

Vybíráme z Bazaru

The 7th Continent
The 7th Continent
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas