Nemesis: Retaliation

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Nemesis: Retaliation - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Awaken Realms
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2024
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Co by mohlo vyjít v CZ

Ahoj, 

chtěl bych založit diskuzi na to, co si myslíte, že by mohlo z kampaně vyjít česky a co si myslíte, že nemá moc velkou šanci, vzhledem k tomu, že je nyní otevřen Late Pledge. 

23.2.2024 11:12:39

Tak prostě, jestli se bojíš, že ti něco unikne a sneseš angličtinu, jdi do toho, jestli chceš raději češtinu a nepotřebuješ každou chujovinu, tak počkej. Já si počkám, obě předchozí mám v CZ a nebudu to měnit, ty KS bonusy jsou stejně jen věci navíc, které nepotřebuješ, ale zas dokážu pochopit, že je někdo chce za každou cenu a nedalo by mu to spát :)

23.2.2024 15:25:50

Je prosím nějaké info o české verzi od Mindok? Je otevřený Pledge manager a nerad bych to prošvihnul úplně. Bylo by fajn, kdyby se k tomu pánové z Mindoku vyjádřili před uzavřením PM. Mám obě předchozí verze v CZ. 

28.2.2024 19:11:26

Tak na to aby si sa to dozvedel, musis oznacit spravnych ludi :) @kroelh 

29.2.2024 08:10:20

Myslím, že určitě bude Mindok se myslím někde ve videu vyjádřil. Že se do kampaně nezapojí, ale bude to sledovat a pak se rozhodne.

29.2.2024 11:59:18

@CybeRetr0 Tak to že se nazapojí do kampaně víme, vždyť už proběhla. Tohle je late pledge. Jinak taky by mě zajímalo v jakém rozsahu tu bude česká lokalizace ať případně můžu nějaký obsah teď objednat. Třeba ty nepřatelský rasy nebo akrylový žetony, terény..  budou k sehnání přes Mindok? 

29.2.2024 14:45:04

@GeneralX Myslím že to nikdo neví… 

29.2.2024 18:46:12

Vybíráme z Bazaru

Gobi
Gobi
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas