Na křídlech - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 70 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Elizabeth Hargrave
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Big box

Tak už se vytváří big box aka nesting box

https://stonemaiergames.com/games/wingspan/wingspan-big-box/

 

15.7.2021 13:22:09

Původní plán byl pokrýt všechny kontinenty. Severní Amerika je v základu. Evropa je v 1. rozšíření, Austrálie je jako Oceánie v 2. rozšíření, Asie je teď v tom nejnovějším rozšíření. V Big Boxu jsou už nadepsané karty z tvrdého kartonu, aby sis jimi mohl oddělit karty jednotlivých rozšíření, když je máš ve společné přihrádce. Mimo už vydané je tam ještě Afrika, Antarktida (tam tipuju hlavně tučňáky) a Jižní Amerika. Takže vyjdou nejspíš ještě tyto tři.

 

Já jsem ten Big Box taky dlouho zvažoval. Ta cena je šílená. Ale protože s manželkou a dětma hrajeme tuto hru úplně nejvíc a často, tak jsem nakonec zavřel obě oči a pořídil ho. Hlavně proto, že šest krabic na jednu hru je hrozně nepraktický (koukám na tebe, Railways of the World). A protože ho hrajem hodně s dětma (10 a 13 let), tak jsem na ně pořídil i obaly. Ale asi přílš tlustý (čti: příliš kvalitní). :-( Přitom třeba insert Heatu s Gawainama nemá problém, úplně v pohodě se tam do přihrádek takto obalené karty vejdou. Proto u boxu za 1 800 (když odečtu cenu 3. rozšíření) jsem vážně nečekal, že by se tam nevešly. Když všude proklamujou, že sice je to drahý jak čert, ale vejdou se ti tam v pohodě všechny současný i budoucí rozšiřka i s obalenýma kartama.

13.5.2023 00:33:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Děkuji za vysvětlení. Já to úplně nezkoumal. Ameriku jsem tiše předpokládal, že mají komplet i s jižní. Arktida mi přišla relativně malá na samostatnou a čekal bych ji v oceánii. Proto mi přišlo, že chybí jenom Afrika. 

Nicméně i tak je toho obsahu už hodně a musel by v tom být nějaký opravdu nějaký velký potenciál, aby mě to přimělo koupit další rozšíření. Rozumím tomu v případě milovníků ptactva, že tam je ta motivace asi jinačí. :) Za sebe jsem chtěl hlavně Evropu - jakože “naše” a u Asie mě zaujala ta varianta duet. Jinak bych už asi nebral ani Asii.

17.5.2023 14:28:48

Tak ono i v Asii je kolem 30 ptáků, se kterými se můžeš setkat i u nás a někteří z nich jsou dost známí ;)

17.5.2023 14:53:31

Vybíráme z Bazaru

Barcelona ENG
Barcelona ENG
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas