Monumenty věků

xxxxxxxxxo hodnoceno 36x (Seznam vlastníků)

Monumenty věků - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 70 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Zé Mendes
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Fanouškové sólo

Ahoj, jak mi autor avizoval už víc jak měsíc zpět, tak se dělá na pokročilém sólovém režimu, který včera hodil na BGG:

https://boardgamegeek.com/thread/3231817/new-solo-play-variant-against-bot a bude rád, když to hráči otestují a dají feedback (do onoho vlákna).

@Tharr zároveň včera zjistil, že současné sólo umí být rozbité, když pojedete určitou strategii, při níž vždy vyhrajete (ale nezní moc zábavně). Takže o to je lepší, že tento expertní režim vznikl. Jen obsluha Automy zabere více času, bude se teď chovat více jako reálný hráč, nikoliv jen brát dílky z nabídky.

Já i Tharr to máme v plánu vyzkoušet – a existuje i šance, že když se nám bude chtít, tak to hodíme přeložené sem na ZH.

edit 1. 2. 2024: Koriguju celý příspěvek, odkaz vede na fanouškovské sólo (vzniklo jich dokonce už několik). Autor to své ještě nepostoval a zatím půjde o uzavřené testování, kterého budu účasten. Vlákno pak v budoucnu aktualizuju.

_____________________________________________
· od ledna 2024 tu mám na starosti sekci novinek coby admin
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

30.1.2024 10:46:23 | Upraveno autorem (porovnej)

To by bylo skvělý, když byste to přeložili! Anglicky umím asi tak jako čínsky (čti: vůbec), takže bych to velmi ocenila :)

30.1.2024 12:48:42

Já doufám, že se bude chtít a přeložíte do češtiny 🙏

30.1.2024 21:44:35

@Jonash  @Tharr co je ta rozbitá strategie?

small man Tonda

31.1.2024 23:35:53

@Tonsii Brát a stavět jen silnice, malé budovy a divy, když to jde. Protože to snáze obestavíš a nedávají tolik zdrojů, za které má bot na konci body (součet všech tří stupnic). 

_____________________________________________
· od ledna 2024 tu mám na starosti sekci novinek coby admin
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

1.2.2024 08:20:08

@Jonash to už provalil, tak ještě doplním. 

Tim ze nekupujete vetsi budovy tak jednak nepostupujete nacstupnicich a navic nezakoupene budovy kryji divy pred koupeni automou (tezka automa si neprida body). 

Cestami je třeba propojit všech 10 přírodních zdrojů (dá to 10 bodů naskok).

Před koupenim divu je dobře vzít si půjčku. Nepridaji se vám tak peníze a v dalším kole její zaplacení pomůže k obraně pred koupení větší budovy budovu.

Správce katalogu her ZH, KDH Kartago

1.2.2024 08:38:50

Koriguju celý příspěvek, odkaz vede na fanouškovské sólo (vzniklo jich dokonce už několik). Autor to své ještě nepostoval a zatím půjde o uzavřené testování, kterého budu účasten. Vlákno pak v budoucnu aktualizuju.

_____________________________________________
· od ledna 2024 tu mám na starosti sekci novinek coby admin
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

1.2.2024 16:28:38

Vybíráme z Bazaru

Zoo New York (CZ)
Zoo New York (CZ)
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas