Mini Express - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Vlaky
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: BoardBros
Moaideas Game Design
Autoři: Mark Gerrits
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prohnutá deska stupnic...

Měl jste někdo v krabici také prohnutou desku stupnic? Mapa nebo ta malá deska na akcie a vláčky byly rovné, v pořádku, ale ta se stupnicemi docela výrazně prohnutá.

Přijde mi, že v poslední době jsou s kartonovými deskami problémy častěji (třeba u Brazilu). Tak nějak tipuju, že asi nebudu jediný.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

8.4.2022 19:33:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Taky tak, ted to mam pod nalozi jinych her,tak se snad zlepsi :)

8.4.2022 20:23:02

Já na to položil taky 7 jiných deskovek, tak jsem zvědav, co to přes noc udělá. Jsem si právě říkal, jestli by nebyla reklamace zbytečná, když to bude třeba častý problém (a do krabice nikdo nevidí)…

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

8.4.2022 20:35:32

Posledné hry od Tlamy sú pekné, ale hrozná kvalita. Stroganov, Hippocrates, Brazil sú z veľmi nekvalitného kartónu. Žiaľ treba šetriť…

8.4.2022 20:41:58 | Upraveno autorem (porovnej)

To tam nech alespon tyden, pres noc bych rekl, ze to bude malo. Uvidis

8.4.2022 20:51:58

@andreasss  Tak tohle není TLAMA. A myslím, že čeští vydavatelé za to nemohou, ne? To bude problém celkově těch továren, kde se to dělá. U Brazilu se to srovnalo docela rychle a nešlo o nic tragického, naopak mně se ta jeho produkční kvalita líbí.

 

@fifipirko Jasné, spíš jestli uvidím nějakou změnu aspoň, pak to případně nechám na dně nějaké Kallax police. Reklamace asi smysl nedává, když člověk neví, co bude v té další krabici. Ale jako zamrzelo to, to zas jo.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

8.4.2022 21:29:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Viem, že to nie je Tlama. Tlama a niektoré ich hry sú iba ďalší príklad. A nie je to problém továren. Dostaneš to čo si objednáš. Riedky kartón nižšia cena, kvalitný kartón vyššia cena. 

8.4.2022 21:43:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Taky se připojuji s prohlou deskou, mám stejný problém. Je to ale jen v jednom rohu stupnice.

small man Tonda

25.4.2022 21:54:56

Po  asi 10 dnech zatížení na dně police Kallaxu pod 4 deskovkami se to na 90 % spravilo a už mi to nevadí. Takže doporučuju.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

26.4.2022 07:31:08

Vybíráme z Bazaru

Troyes Dice - nová zabalená
Troyes Dice - nová zabalená
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas