Mice and Mystics: Downwood Tales

xxxxxxxxxx hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Mice and Mystics: Downwood Tales - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Mice and Mystics
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Plaid Hat Games
Autoři: Jerry Hawthorne
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad příběhové knihy

Zdravím, rád bych oznámil, že letošní rok bych rád přeložil kompletně celý příběh.
Když všechno půjde dobře, tak snad si budete moct stáhnout první kapitolu již v půlce února.
7.1.2019 07:54:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Překlad Dokončen
Příběhová kniha byla kompletně přeložena a udělána do grafiky.

Po schválení by zde měla být volně ke stažení.
Obdobně jsem přeložil všechny ztracené kapitoly pro Mice and Mystics. Volně ke stažení také po schválení na jejich příslušných odkazech.


Děkuji vulcano za poskytnutí podkladů a podporu.

Užijte si překlad :)
Pro netrpělivé překlad zde : https://uloz.to/!3SZtWRRvNG14/pribehy-dolniho-lesa-a-ztracene-kapitoly-by-bounty-zip
Heslo pro stažení : bounty

29.3.2019 17:51:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Dobrá práce
Ještě jsem tedy neviděl, počkám si až bude tady na ZH, ale každopádně díky, že jsi se do toho pustil a dotáhl do konce.

Neplánuješ i překlad karet v grafice? pak už by tu byly Myšky komplet:) Díky

29.3.2019 18:57:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Skvělá práce
a díky moc!
A přimlouvám se za ty karty, vulcano mi kdysi posílal vyretušované karty a hotový překlad ve wordu (udělal jsem v něm pár korektur a poslal mu zpět, ale už se mi neozval). Takže stačí jen, aby někdo zběhlý v photoshopu nastrkal ten text do vyretušovaných karet... (mohu zaslat podklady od vulcana)

29.3.2019 19:58:55

zluda, MikeDundee
Karty v grafice budou. Vím, že se to vleče, ale dělám na tom :)

* * * * *
Člen klubu: Board games klub, Trenčín

29.3.2019 20:03:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Super

Skvělá práce, nádhera :) Teď už to jenom někde sehnat :D Před lety jsem zaváhal, když byla v našich obchodech vč. Heart of Glorm, a od té chvíle to sleduju i s bazarem, kde se většinou prodává (celkem logicky) se základem, který už doma máme.... Je škoda, že po polknutí Asmodee slibovaná další rozšíření už Jerry zřejmě nevyprodukuje, ikdyž Tail Feathers by si ho určitě zasloužili, alespoň ve formě možnosti propojení aktuálních expansí, podobně jako se základem.....

30.3.2019 07:38:06

Druhá kapitola + Ztracená Kapitola 2
Na podnět, že chybí několik stran sem zasílám odkaz na stažení celého překladu na Mice and Mystics. Z nějakého důvodu při uploadování na Zatrolenky, zmizelo pár stran z kapitoly 2A a také dvě strany ze ztracené kapitoly.

Odkaz: VŠE v JEDNOM
https://uloz.to/file/McKPRVINE0bG/mice-and-mystics-cz-pzdl-zk-hog-by-ms-zip

19.8.2019 15:47:47

Vybíráme z Bazaru

Pakal
Pakal
Akt. cena: 360 Kč
Končí za: 10 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas