MERCS - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–10
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Mercs, LLC
Autoři: Brian Shotton
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

MERCS Turnaj v Tomových hrách

Sice na poslední chvilku ale přece bych rád připomněl blížící se sobotní turnaj v MERCS, který se bude konat v Tomových Hrách (Ladova 5 Praha 2). Start je od 9:00 v sobotu 15.9.2012. Vítání jsou všichni hráči, zájemci, zvědavci, fanynky a lidé zastupující média.

Samozřejmostí jsou odměny pro nejlepší ;)
12.9.2012 08:28:43

Turnaj
Budu tam!

12.9.2012 09:42:08

Turnaj
Snad to taky dám - mám to tak 50 na 50:)

12.9.2012 12:23:58

Turnaj
Pánové díky všem organizátorům opět výborného turnaje a samozřejmě i všem spoluhráčům, výborně jsem si zahrál a moc si to užil.
Speciální dík Boocheckovi za extra cenu "pomsty". Pěkně se mi to proneslo, mám dojem, že ruce mám dnes o pár čísel delší:) škoda, že nebylo víc času, mohli jsme to vypít všichni společně...

16.9.2012 08:26:29

Turnaj
Taky bych chtěl mocně poděkovat Radkovi a Olafovi za super turnaj a pak všem kdo se účastni bojů, za skvělou sobotu :)

A Zludovi ještě jednou gratuluju :) Příště bude hlavní cenou pytel cementu ;)

17.9.2012 07:01:24

rbx

turnaj
no, jelikoz jsem opet skoncil posledni a potvrdil tak povest cvicneho cile, tak nevim, jestli povazuji turnaj za vydareny :-)
Jak je mozne, ze behem 3 zapasu se mi nepodari hodit ledovy granat, kdyz staci hodit na desetistence 5 a vic. A to jsem ho hazel 6x. A v rozhodujicim hodu na iniciativu hodim 1,1,4,4. Tam uz muselo byt neco vic nez jen smula :-( Pokud to dam navic dohromady se strategickym uvazovanim na urovni materske skoly, tak to snad ani nema cenu hrat :-)

17.9.2012 09:24:39

rbx

dovetek
a zaroven bych timto chtel "podekovat" Falcovi, ktery mi tim, ze se ozral a neprisel, umoznil toto trapne vystoupeni vubec uskutecnit:-)

17.9.2012 09:26:11

RBX
Já bych to neviděl tak černě. Sebral jsem ti KemVar takže jsi musel hrát s cizí frakcí a strategický uvažování bylo při naší partii na hodně dobrý úrovni ;)

S těma hodama ale musím souhasit. Byla to fakt blbá smůla. Pro mě teda štěstí, bo bych přišel hned o dva modely :)

17.9.2012 21:08:45

rbx
Musíš v tom vidět i světlou stránku věci - budeš určitě nejoblíbenějším a nejžádanějším protivníkem, takže nikdy nebudeš mít nouzi o spoluhráče:)

Ale smůla tu hru ovlivnit určitě umí, i když si na nedsotatk štěstí nemůžu stěžovat, tak se mi za celý turnaj granátem povedlo zasáhnoout pouze jednou a to jsem snad v každé hře střílel asi třikrát, takže celkem cca 12výstřelů v průměru na 5+. Takže v tomhle tě naprosto chápu.
Holt máš to štěstí jinde, když ho nemáš ve hře:)

18.9.2012 11:54:20

rbx

Zluda
Jo, jak říkám, cvičný terč :-) Zhan-Shi by také mohl povídat, jakou zažil frustraci. Měl jsem to stejne.:-)
Například se mi nelíbilo, ze jakmile se Behemoth dostal do suppression, tak se vlastně do konce hry nehnul a vlastne čekal, az ho přijde za píchnout Assasin:-) To bylo vyloženě kruté, at si Boocheck říká co chce.

18.9.2012 12:42:17

Assasin
Já měl docela vítr, že mi assasina přišpendlí ten tvůj kotvičkář :) to by byl pak konec všeho, vlastně bys vyřadil jeden model aniž bys ho musel zabíjet na celou hru. Teda, pokud by ses nepřiblížil na vzdálenost jedné karty (assasin má pistol ještě).

Mám teda po té sobotě ohromnej absťák. Chci barvit ty CCC a ne a ne najít čas :(

18.9.2012 12:45:36

Vybíráme z Bazaru

God of War: Karetní hra (1-4 hráči)
God of War: Karetní hra (1-4 hráči)
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas