Mars: Teraformace

xxxxxxxxxo hodnoceno 992x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Počet karet korporací při hře s více rozšířeními

Ahoj, chtěl bych se zeptat jakým způsobem řešíte výběr a počet karet korporací, když hrajete s více než jedním rozšířením. Prošel jsem všechny diskuze zde ke všem rozšířením, ale odpovědi jsem se zatím nedopátral.

Já mám k základní hře Předehru a Kolonie. U každého z těchto rozšíření je tip, že si mají hráči jako své 2 karty korporací vybrat jednu korporaci ze základu a jednu z toho daného rozšíření. Není mi úplně jasné jestli si tedy s více rozšířeními mám brát další karty korporací k výběru navíc. To by bylo v mém případě 3 karty. Jelikož si myslím, že ne, tak to hrajeme tak, že prostě všechny korporace zamícháme dohromady a "prostě si vezmeš 2". Vím, že se doma můžeme domluvit jak chceme, ale zajímal by mě i názor vás ostatních, jak to řešíte vy. Díky

3.10.2023 17:58:46

Hraju se všemi rozšířeními a řeším stejně, zamíchat všechny korporace a z nich každému hráči rozdat dvě.

3.10.2023 18:13:51

Taky hrajeme se vším, mícháme vše, rozdáme si 2 a vybíráme jednu.

Jenom když jsme přidávali nová rozšíření (kupovali jsme postupně), tak jsme první hry brali pouze korporace z toho nového rozšíření, abychom si je “osahali” a vyzkoušeli. Jinak hrajeme standartne. 

__________________________________

Mám dlouhý wishlist a nějaké hry výměnu. Koukni se a kdyžtak se ozvi, domluvíme se.

3.10.2023 18:22:05

Máme také všechno dohromady, ale dáváme na výběr ze 3 korporací. Přijde mi to lepší než ze 2 + 1 základní a snad i na nějakém turnaji MINDOKu jsme to tak hráli.

"It´s all about the GAME." ... Sgt. Ernie Calhoun

4.10.2023 10:21:33

U nás hrajeme všechna oficiální rozšíření, jen Neklid často vynecháváme. k tomu ještě nekolik neoficiálních rozšíření.

Jedeme v duchu velké čtyřky.
Na začátku vybíráme ze 4 korporací, ze 4 karet předeher a později se berou i 4 karty projetků. :)

5.10.2023 14:47:00

Vybíráme z Bazaru

Jaipur (CZ) + obaly a insert
Jaipur (CZ) + obaly a insert
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas