Mars: Teraformace

xxxxxxxxxo hodnoceno 992x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Oficiální solo rozšíření Automa (nebo MarsBot)

Koukám, že to nějak zapadlo a tady u hry to nevidím. Vedle rozšíření Prelude 2 půjde na KS i oficiální solo rozšíření - viz 

https://www.zestolu.cz/deskovky/chysta-se-propracovanejsi-solove-rozsireni-pro-mars-teraformace-560861

Předpokládám, že to mají v Mindoku ošetřené @pogo 

13.8.2023 15:36:20

Ano, určitě to bude. Jen o tom zatím nic moc nevíme. 

Člověk MINDOK

14.8.2023 09:49:37

@pogo a bude aj nejake suhrnne vydanie zaklad + vsetky rozsirenia? Uz davnejsie rozmyslam, ci to poprikupovat po krabiciach, alebo pockat, ci motyka vystreli… 

Vopred vdaka za info :) 

14.8.2023 14:11:53

@fefkus: Nemůžu mluvit za Poga a spol, ale AFAIK nedávno vyšla velká bedna Marsu a pochybuji, že by bylo rentabilní vydávát další, pokud ta minulá není již beznadějně vyprodána.

// Osobně bych raději viděl expanze k Aresu, který IIRC není až tak obchodně úspěšný. Ale tak není každého dne posvícení, že. :)

14.8.2023 15:55:29

@peca007 mas na mysli big box? alebo mi nieco uslo? Ak si dobre pamatam, big box je len krabica s komponentmi, ale nie je tam zaklad + rozsirenia… mylim sa? 

14.8.2023 16:54:00

@fefkus Kolik myslis, ze se najde lidi, kteri si koupi vsechno najednou vcetne vsech rozsireni? Tady u nas v Cesku? Zvlast u hry, ktera je uz 5 let stara? To funguje maximalne u nejake reedice, kdy se hra vyda komplet znovu, v novem kabate, s novou grafikou. A to opet funguje spise celosvetove a ne tady u nas na nasem malem lokalnim cesko/slovenskem trhu.

Aktualne je oznameno nove rozsireni, takze sance ze by v horizontu nejblizsich let doslo k nejake reedici je podle mne nulova.

Takze jestli o to stojis, kup si to hned.

14.8.2023 21:48:52

@fefkus: Ano. Moje chyba, špatně jsem si přečetl (pochopil) tvůj příspěvek a potom jsem měl za to, že big box obsahuje vše. Nicméně ani tak nevidím prostor pro další nový bix box, jenom všetně herního obsahu navíc. Na tvém místě bych to koupil teď po částech, nechal se expanzemi obdarovat ke vhodným příležitostem a podobně. :)

15.8.2023 07:51:50

Zajtra končí kampaň na ks, keby náhodou niekto chcel anglický verziu, prípadne nejaké addony, ktoré by inak v našich končinách boli ťažšie zohnateľné

https://www.kickstarter.com/projects/strongholdgames/more-terraforming-mars

21.9.2023 23:01:34

Ja jsem tam hodil 1$. Chtel bych nejake addony, ale ty nepujdou koupit bez pledge, tak to budu muset jeste nejak vykoumat.

22.9.2023 12:50:14

Také mám nahozený dolar.

Pokud tu je někdo, kdo má některý s pledge, rád se připojím s add-ony a přispěji na poštovné ;-)

Mám zájem hlavně o obaly na karty.

Neopren mě nazajímá, a zbytek vydá Mindok.

23.9.2023 12:25:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Tiež som dal dolár :D lebo rozšírenie big boxu alebo krabica na nové mapy bude len separe. Tiež by som sa inak pridal k niekomu 

23.9.2023 14:29:12

PM otvorený. prístup k addonom je len od najmenšieho pledge za 29$

čo mňa zaujíma k mapám - uskladnenie máp v rámci big boxu nejakým rozšírením krabice je súčasťou addonu papierových máp, 50$

 

práve som ušetril minimálne 79$ :D

27.9.2023 07:35:40

Vybíráme z Bazaru

Cry Havoc
Cry Havoc
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas