Mars: Teraformace

xxxxxxxxxo hodnoceno 992x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chyby v české verzi

Hru jsem zatím stihl jen jednou a nepročítal jsem nijak detailně všechny texty, ale jedna chybka ně mě vykoukla, tak bacha na ní (snad se jich moc neobjeví).

KARTY
► Karta 142 (Oblast tepelných vrtů): „Zvyšte svou produkci energie o 4.“
→ Správně má být: „Zvyšte svou produkci tepla o 4.“ (symbol na kartě je správně).

PRAVIDLA
► Str. 5, rámeček Bonusové hodnoty hlavních faktorů: „S rostoucí teplotou se do atmosféry začíná uvolňovat oxid uhelnatý (CO), což přispívá k posílení skleníkového efektu.“
→ Správně má být: „oxid uhličitý (CO2)“, čemuž odpovídá i termín „carbon dioxide“ v anglických pravidlech.

► Str. 6, 3. a 4. bod Desky hráčů: „Ocel/Titan se používá výhradně k nákupu karet…“
→ Správně má být: „Ocel/Titan se používá výhradně k úhradě nákladů spojených s hraním karet kategorie ´stavby/vesmír´“, nákup karet probíhá ve druhé fázi výzkumu, kde nelze platit zdroji.
20.5.2017 22:54:44 | Upraveno autorem (porovnej)


Navic je to reseno i tim, ze u minima je podkres podminky oranzovy a je tam jen danna podminka, kdezto u maxima je podkres cerveny a je tam vzdy “max” a danna podminka.

30.4.2021 16:50:32

@zirael
Navíc mám dojem, že v pravidlech je výslovně uvedeno, že když u hodnoty není nic, znamená to "min.".

Překladatel pravidel nejen pro fu Mindok

1.5.2021 07:24:00

Jsou nějak v dotiscích zohledněny připomínky, nejasnosti, nepřesnosti zde uvedené a jak poznám poslední dotisk dle krabice, je to někde uvedeno?

17.10.2021 00:11:12

Prosím, nemohl by někdo říct, jaké jsou aktuální dotisky hry včetně rozšíření na trhu, případně, jak se to pozná? Chtěl bych hru koupit, ale určitě chápete, že se chci vyvarovat koupení starší verze, když @pogo a @karel zmiňovali, že se snaží, aby v dotiscích byly opravené texty. Děkuji.

28.10.2021 22:11:06

Vybíráme z Bazaru

ESCAPE ROOM - Úniková hra
ESCAPE ROOM - Úniková hra
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas