Jízdenky, prosím! Legacy: Legendy Západu

xxxxxxxxxx hodnoceno 24x (Seznam vlastníků)

Jízdenky, prosím! Legacy: Legendy Západu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost, Vlaky
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Alan R. Moon
Matt Leacock
Rob Daviau
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sleva

Po hře od vydání pokukuji, ale přeci jen cena cca 2500 kč stojí za rozvahu před kupem… V posledních dnech jsem si všimnul slevnění v řádu pár stokorun, což mě zarazilo. Čím to může být? Hra se neprodává? Nebo? Díky za názory

7.12.2023 09:32:02

Zde na bazaru se minulý tedn prodala jednou hraná za cca 15stovek.

7.12.2023 09:56:50

To že byla na bazaru hraná, znamená, že jednorázové komponenty byly použity a veškeré “legacy” a překvapení jsou fuč! 

7.12.2023 10:22:14

Ale kdyby někdo věděl o této hře nové za super cenu, byl bych rád, když dáte vědět! 

7.12.2023 10:23:48

Citace prodejce “Legaci hry patří k mým oblíbeným a tohle byl fajn zážitek. To, že vám na konci zůstane znovuhratelná kopie slibují vydavatelé často, ale pravdou to bývá jen zřídkakdy. Tady to ale poměrně vyšlo a protože doma není místo na takovouto krabici, žena není úplně příznivcem vláčků a malá je prostě ještě moc malá, posílám odehranou krabici dál.”.

7.12.2023 10:33:05

@injanyr otázka, čemu říkáš super cena :) Rexi mají momentálně hru za 2200 :)

https://www.planetaher.cz/jizdenky-prosim-legacy-legendy-zapadu

7.12.2023 11:25:14

@pajajezek a nebyla ještě před pár dny na stejném shopu za 2500? Proč se tak brzy po vydání zlevňuje? Navíc když je doporučována od každeho youtube kanálu s deskovkama…

7.12.2023 11:28:43

@laczy To netuším, já sám koupil hru před 2 týdny za 2100 v Softcomu, kde se mi po přihlášení do účtu cena sníží, ale nevylučuji, že tam mám nějakou obchodní slevu vzhledem k tomu, co vše jsem od nich bral… Každopádně bych neřešil, proč je to nyní levnější, ale kupoval to dokud to nebude zase dražší.

7.12.2023 11:47:53

@laczy  taky jsem si všimla, že v podstatě všechny hry začnou zlevňovat pár týdnů po vydání. 

Asi bych v tom nehledala žádnou vědu, myslím,  že to je hlavně proto, že jednoduše nabídka vysoce převyšuje poptávku. A my nejsme zase tak velký trh.

7.12.2023 12:26:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak mozna hraje i roli snaha utrhnout si kus kolace na predvanocnim trhu a obava prodejcu, ze kdyz neslevni, tak jim to zustane lezet na sklade. Ostatne maloobchod se propada uz pres rok.

Jinak ja ji koupil cca za 1900 v kniznim klubu, ale pozor, je to “klub/sekta”. :-) Viz “Obecna diskuze / Kde koupit vyhodne…”.

7.12.2023 15:44:44

@Zuuuzan Děkuji moc za odkaz na “sektu”. Teď mám dárek ke svým budoucím narozeninám a navíc 1929 Kč vs 2429 Kč je moc příjemná sleva :)
 

7.12.2023 16:28:47

@Zuuuzan No, to byla rychlovka. Nevěděl jsem o tom co je v podstatě členství v tomto Knižním Klubu, ale de facto to je smlouva o donucení zakoupit minimálně 10 kusů zboží během 2 lét.
Okamžitě jsem zrušil objednávku a požádal jsem o ukončení členství. Radši nakoupím někdě jinde s menší slevou nebo bez toho vůbec.

Tak pozor - to nejen sekta ale past.

8.12.2023 07:12:19

@Zuzzuk Léčba šokem :D

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

8.12.2023 08:06:42

Sorry za OT, ale pokud si chceš na takové členství koupit jednou jedinkrát hru (nebo jednou za rok na vánoce), tak ano, zřejmě to je nevýhodné :D

Jak bylo řečeno - povinných 5 nákupů ročně. Což v KNIŽNÍM klubu v knihkupectví pro člověka co kupuje běžně knihy není nic těžkého :D Ale koupit si na to jedinkrát hru protože cena, není dobrý nápad.

EDIT: ale sám nesnesu být takhle do něčeho nucený. Knihomolové s tím ale problém nemají.

8.12.2023 11:36:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Já koupil na Knižním klubu za necelé dva tisíce a člen “sekty” tam jsem od února. Vzhledem k pravidelným nákupům knih, komiksů a deskovek, tak nemám s cílovou částkou za rok vůbec problém, obzvlášť, když díky slevám ušetřím tisíce ;)

8.12.2023 12:00:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Nechci tady KK obhajovat, dostal jsem se tak vicemene omylem. Nicmene bych doplnil dva dulezite body z podminek:

  • 3. 7. Každý člen programu PREMIUM, který za předchozí kalendářní rok nakoupil zboží v celkové
    minimální hodnotě 2 000 Kč, nebo který za předchozí kalendářní rok pravidelně odebíral v období
    platnosti jednotlivých katalogů vždy alespoň jeden titul, bude zařazen do VIP programu na následující kalendářní rok.
  • Na VIP člena se také dále nevztahuje pravidlo zasílání hlavní nabídky, uvedené v odst. 3.6. výše,
    tj. v případě, že VIP člen neodebere v době platnosti aktuálního katalogu žádný titul, nebude mu ze
    strany EMG zasílán bestseller z aktuální nabídky Knižního klubu

No a protoze nakoupit deskovky za 2000 rocne neni problem (je to kolikrat jeden nakup), nikdo me s knizkami z katalogu neotravuje.

8.12.2023 14:35:40

Vybíráme z Bazaru

Kemet
Kemet
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas