Jetpack Joyride

xxxxxxxooo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Jetpack Joyride - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, závodní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Lucky Duck Games
Autoři: Michał Gołębiowski
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

https://www.kickstarter.com/projects/372651021/jetpack-joyride

Pro mě skoro srdcovka, protože jsem s tou hrou strávil neskutečné množství času a to jsem spíš nehráč videoher :D

Kdyby se chtěl někdo přidat, klidně může :)
31.7.2018 10:30:49

6pack
6 se nas ani nenajde, na společnou dopravu, což?

31.7.2018 12:39:06

Mobilní hra
U této hry jsem strávil hodiny na mobilu a neskutečných nervů, než jsem odemkl všechny úrovně a nakoupil vše, co šlo :D

Docela funny šok pro mě bylo tuto hru najít na KS...včera jsme si letmo prohlížel herní mechaniku, ale zatím úplně nerozumím pokládání dílků...studoval někdo blíže, jestli ta hra opravdu má hodnotu?

Vypadá to svěže a zábavně a možná docela i chalenge :-) pokud by se dal dohromady Deluxe Retail pack, tak bych do toho šel, ale vzhledem k tomu, že KS skončila včera, tak nevím nevím :-)

1.8.2018 14:24:06

přidal bych se
Taky bych se přidal pokud někdo bere více kusů :) U mobilní verze jsem strávil hromadu času, a pak na PS3 zase :D
Jsem z Prahy. Kdyžtak se domluvíme pomocí SZ, předem díky.

1.8.2018 16:15:34

PM
Já mám backnuto, tak počkám na PM a písnu co a jak :)

2.8.2018 07:47:20

KS
nakonce jsem taky backnul sam... ted už to asi zmenit nepujde...
v rychlosti jsem prohlídnul Rahda a vypadalo to hodne jako ty logicke hricky, jen proti souperi. S tim, že je sice dulezite posbirat co nejvice minci po ceste, a splnit ty mise, ale taky kdyz dokoncite tu svoji cestu tak to stopnete protihraci. Takže je to treba rychle rozmyselt, zda se s tim patlat nebo jen co nejrychleji prosvistet.
Deluxe verze by měla mít i solo verzi, tj. tu logickou skladacku. Ja to vzal hlavne pro zenu, ta to parila a myslim, ze by to mohlo chytnout i deti, kdyz se budou skladat cesticky, abys se vyhnul laserum... 50 USD to asi cenu nema, ale treba budu prekvapen...

2.8.2018 09:47:33

PM
Tak PM by už měl být v provozu :-)

30.8.2018 22:08:43

Vybíráme z Bazaru

Arkham Horror: Curse of the Dark Pharaoh
Arkham Horror: Curse of the Dark Pharaoh
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 11 dnů

Offcanvas