High Frontier 4

xxxxxxxxxx hodnoceno 59x (Seznam vlastníků)

High Frontier 4 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi, Současnost
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Autoři: Dom Rougier
Jon Manker
Justin Grey
Phil Eklund
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Předobjednávka HF4CZ - countdown

Jsi to TY?

  • Nemáš HF4? 
  • Koukáš smutně na vyšroubované ceny v bazarové aukci?

Neváhej a předobjednávej, “než to smažou!” :D

  • Nedávno ještě 65 kousků, dneska už jen 27 kousků.
  • 2800 za dotisk HF4CZ!

KDE KDE KDE? → https://foxinthebox.cz/high-frontier-4edice?search=front

 

No, zkouším trochu hype, že :)

PS: ten countdown “27 předobjednávek” je obrázek, takže jej aktualizují jednou za čas

PPS: a ano, mám předobjednáno :D 

3.5.2024 13:37:01 | Upraveno autorem (porovnej)

IN

On je odpočet trochu zavádějící, protože je zatím plán takový, že s výrobou modulů 3, 4 a 5 (která by měla proběhnout cca v srpnu letošního roku) plánujeme i dotisk základu :)

----------------------
Majitel liščí krabice

3.5.2024 13:39:21

Já se dívám jednou týdně a bylo tam teď nějakou dobu 65. To byl rychlý skok. :) Beru vše, co bude česky. Ideálně s playmatem…

3.5.2024 14:57:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Skvělý, těším, HF4 tedy v CZ mám, ale těším se na moduly!!

3.5.2024 19:02:57

Tak jsem se přidal k předobjednávce a číslo se vůbec nehnulo :D Tak to vypadá, že se to jednou za půl roku aktualizuje, což je zřejmě důvod, proč to tak moc poskočilo :D :D :D

4.5.2024 13:09:03

IN

Presne tak.

----------------------
Majitel liščí krabice

4.5.2024 17:03:58

No hlavně, kdy se můžeme těšit na ta rozšíření? :)

7.5.2024 08:50:36

Bude se to prodávat rozděleně, nebo jako komplet?

7.5.2024 15:14:22

To počitadlo mne mrzí. Určitě si hodně lidí (stejně jako já) řeklo, že zbývá ještě moc lidí nebo že to nějak neskáče a místo toho raději koupili něco jiného.

7.5.2024 17:41:23

Příště bych radši nafejkoval že se to vybralo než říct “ještě zbyva xx ale to je jedno mi to vydame”. 

7.5.2024 18:14:33

IN

Nefejkujeme. Proste zbyva par desitek kusu, ktere se nejak dohromady daji. Proto se pomalu starame jak udelat dotisk.

----------------------
Majitel liščí krabice

7.5.2024 19:48:16

IN

@jankie to ano, mas pravdu, je to skoda a za neaktualizaci se omlouvam (u kampane na TMB uz jsme meli udelano automaticky, resp. pro dalsi projekty uz to umime). Na druhou stranu uz nekolik mesicu avizuji, ze delame lokalizaci M3 - M5 a ze zaroven s tim udelame dotisk zakladu.

----------------------
Majitel liščí krabice

7.5.2024 20:02:35

@IN Naprosto chápu tvuj argument že se bliži tiskové okno tak jsi veřejně oznamil že to stači a dotisk bude ale do budoucna si akorat podřezavaš větev, protože si lidé řeknou že na tom čisle zas tak nezaleží a může to být 270, 250… 

7.5.2024 21:18:47

@IN Deskovkový svět sleduji pečlivě český i zahraniční. I na vašem webu jsem pravidelně. O dotisku jsem se dozvěděl tady, jelikož jsem si všiml aktivity ve vláknu. Naopak vím, že dlouhodobě se ukazatel nepohnul. ;-) Pokud to zlepšíte na aktualizaci alespoň 1x týdně, bude to výhoda pro vás i pro nás.

Rozhodně pokračujte ve vaší práci, jste absolutně skvělí.

8.5.2024 20:13:04

@Dejavu Vůbec nechápu, o co ti jde. Můžeš mě nějak zasvětit?

Když někdo řekne, zbývá ještě X, ale my to i tak vydáme - tak to nelze nazvat jako fejkování. Naopak, to co navrhuješ (už se to všechno vybralo), to je fejkování.

8.5.2024 20:24:11 | Upraveno autorem (porovnej)

@nasson jde o čistě o psychologii marketingu. 

Zamysli se ktery z nasledujicich přikladu tě vic nutí se o hru zajímat:

  • Pokud oznámíš že do x se musí vybrat požadovaná častka přes kterou nejede vlak
  • Že se musí vybrat do neurčité doby (realně určené dle tiskových oken) požadovaný počet na kterém zas tak moc nezáleží. 
  • Oznámení že pravděpodobně uděláme dotisk. 

Proto funguji croftfundingove kampaně, ks exkluzive (a hořká pachuť když pak není exkluzive) atd. A nejenom tam. To že se na něco “nadřeš” lidem obecně zvyšuje dobrý pocit a v tomto kontextu to může být jen např. obyčejná propagace, mezi známými kterou vydavatel nemusí dotovat z vlastní kapsy ale komunita ji udělá za něj. 

Tim fejkovanim jsem myslel že by MĚL když snižuje daný cíl. 

8.5.2024 23:30:32

Pouze jeden = můj ;-) názor pro @IN k aktualizaci počtu. 
Mě osobně neaktualizovaný počet spíš odrazoval, že se to stejně nikdy nedotáhne… 
Nehejtím, nesoudím, jen píši zpětnou vazbu. :-D

9.5.2024 08:41:07

@Dejavu Ajo, tak to se omlouvám, já tu větu špatně pochopil (možná nebudu jediný).

Ono to asi nebude marketingově nijak zvlášť dobře ošetřené. A možná to podle Fox in the Box nemá prostě cenu. Např. reklama? O žádné nevím, Fox většinou propaguje jiné hry, které v tomto módu nejedou. Jestli se to nasbírá je jen na těch nadšencích, co tu hru chtějí. Nejvíce odrazující je podle mě ta nevědomost, jestli se to nasbírá za rok, nebo za 3, nebo vůbec. Že to vydají, i když se nasbírá jen část, je pro mě naopak impulz, jo má to příště cenu do toho jít.

9.5.2024 09:37:13

IN

Pravda je, že na reprinty žádné cílené kampaně neděláme. Tam jde prostě jen o to, zjistit zájem o případný dotisk. Když bude, bude, když ne, nedá se nic dělat. Obecně se reprinty moc nevyplatí (několikrát diskutovaná situace), ale HF je speciální případ (resp. dost odlišná hra).

----------------------
Majitel liščí krabice

9.5.2024 10:58:46

Vybíráme z Bazaru

Roll for the Galaxy + roz. Ambition
Roll for the Galaxy + roz. Ambition
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas