High Frontier 4

xxxxxxxxxx hodnoceno 59x (Seznam vlastníků)

High Frontier 4 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi, Současnost
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Autoři: Dom Rougier
Jon Manker
Justin Grey
Phil Eklund
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Článek o zkoumání sluneční soustavy

V čísle 9 National Geographic českého vydání bude obsáhlý článek o zkoumání sluneční soustavy a jejích velkých a malých těles, včetně několika nových poznatků + nástěnná skládaná mapa sluneční soustavy a na její druhé straně Slunce. Tak si to užijte… :-)

Artdirector National Geographic

30.8.2021 10:55:53

Děkuji za info. Pokud to minu na stánku, tak kokám, že lze koupit jednotlivá čísla v e-shopu. Skvělé!

https://www.eshop-nationalgeographic.cz/

A koukám třeba čísla 21/3 - Na Mars, 19/7 - Zpátky na Měsíc, 18/3 - Jak vidí Zemi kosmonauté a 18/2 - Sledují vás s tématem více či méně také souvisí.

30.8.2021 12:37:35 | Upraveno autorem (porovnej)

No to jo - tam ale nebude ta mapa…

30.8.2021 12:43:43

@Golom - dobrý vědět. Promyslím to :)

edit: Koukám, v e-shopu se jedná o fyzické časopisy, nikoli elektronické vydání. To je opravdu bez příloh? Třeba Když “mapa měsíce” je uvedená jako dárek, tak bych ji v zásilce očekával.

30.8.2021 12:44:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak to jsme si nerozuměli - sorry, moje chyba. V tomto případě samozřejmě mapa je. Já myslel e-časopis.

 

Ty jo, včera jsme odehráli jednu plnou hru a pak ještě Bios Genesis - tak mi to nějak nemyslí. Zvlášť poté co Americká NASA totálně pohořela - jednou jim raketu sežehla radiace, jednou shořeli při přistání a třikrát za sebou mi padla jednička na poli nebezpečí (vždy na tom stejným - s raketou váhy 9 (takže to zase vynosit na LEO bylo peklo) - to nevymyslíš… totální fiasko americkýho vesmírnýho programu (18 bodů)… Je pravda že rusové taky strávili jeden cyklus uvěznění s posádkou na Marsu - tam si přítelkyně začátečnickou chybu ve výpočtu zasloužila :-), ale já bral smrt posádky a havárii - ty sem si zase zasloužil já - takovejch rozdrbanejch raket a mrtvých astronautů jsem ještě nezažil…

30.8.2021 13:04:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak paráda. A jo, ta hra je hutná ve všech ohledech. V sobotu jsem ji hrál poprvé, 2× a bylo to nakonec od rána do večera. Ale je paráda.

Jinak co se týče zdrojů, tak bych se fakt rád podíval na High frontier - ale prostě to není pro českého zákazníka k dispozici a na temných internetech jsem také nepochodil :(

30.8.2021 14:45:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Ubongo
Ubongo
Akt. cena: 530 Kč
Končí za: 2 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas