Heroes of Might & Magic III: The Board Game

xxxxxxxxxx hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Heroes of Might & Magic III: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 130 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, strategická, diplomacie
Čeština: není
Vydavatelé: Archon Studio
Autoři: Jakub S. Olekszyk
Kamil Białkowski
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy ze hry (gameplay, pravidla)

Moc toho zatím ukázáno nebylo ale minimálně pravidla jsou venku ke stažení. Jaké jsou vaše dojmy ze hry a budete si hru pořizovat čistě jen kvůli licenci, nebo vás zaujaly herní mechaniky? :) 

4.10.2022 14:21:35

@Shoter  ceny jsou videt v preview kampane https://www.kickstarter.com/projects/archonstudio/homm3boardgame?ref=3t8w8p&token=a088593e

zaklad 75 eur, komplet 169 eur, sberatelska 199 eur (dph zapocitano)
shiping CR/SR 14-15 eur
 

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

12.11.2022 17:18:45

Tady je videonávod, kde shrnují základní aspekty hry:

https://www.youtube.com/watch?v=ZtIZVqAfdAA

Za mě jsem doposud myslel, že to bude pass, ale poté, co vyšly detaily battlefield expansion, tak si počkám ještě na nějaká videa a názory, protože by tak ve výsledku mohly být zajímavé šachoidní souboje…

12.11.2022 22:15:52

Pravda, battlefield vypadá zajímavě a cenu pledge s rozšířeními jsem čekal také alespoň o 50 vyšší…. Chtěl bych být silný, ale bude to těžká zkouška ve které jistě opět selžu.

12.11.2022 22:20:08

nase dojmy z prototypu

https://youtu.be/U01-vMpscwc

 

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

21.11.2022 14:13:09

tak jsem to detailně nastudoval a ono opravdu lze hrát COOP jen jako 2vs2? nelze hrát coop vs AI?
v herních modech je pouze 1v1/ 1v1v1/ solo campaign a 2v2, nic víc…přehédl jsem něco?

28.11.2022 18:03:54

Hrali jste to nekdo ciste solo? Docela se mi libi predstava zahrat si Heroes v deskovce, ale pravidla me zatim moc nepresvedcily a videorecenze jsou zatim taky spis rozpacite. 

Taky mi prijde skoda, ze neni mozne objednat rozsireni bez miniatur, karty mi prijdou vic nez dostatecne a ty figurky akorat zvedaji cenu bez (pro me) pridane hodnoty. 

9.5.2023 17:49:11

@Dansemacabre sólo nevidím důvod proč si to nezahrát přes počítač. Pravda je, že po té, co jsem vyzkoušel prototyp, tak jsem vyhodnotil, že to nechci ani pro hraní ve více lidech, přestože se domnívám, že se jim podařilo dobře převést základní principy do deskovky.

9.5.2023 21:33:29

Kdybych to chtel hrat pres PC, tak si to zahraju pres PC a nekoukam po deskovce. Zajima me, jestli je to dobre, nebo ne, a jestli je to plnohodnotny jerni zazitek, nebo jen hodinove logicke puzzle.

Ve vice lidech bych to hrat ani nechtel, to me vazne nepresvedcilo.

9.5.2023 22:49:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Pořád nevim, jestli do toho jit. HoMM jsou pro me nostalgie a klasika, bylo mi dvacet a vsechno bylo fajn a zalité sluncem :-) Proto grafika funguje uzasne!! Ale nevim, jestli mechanismy hry budou to prave, je to preci jenom trochu odlišné od pc hry, a za 6k poridim spoustu figurek do warhammeru..Má nekdo stejne dilema?:-)

7.7.2023 15:46:08

@Mathyas mám to podobně, Ikdyž my jsme to hráli asi v 10 letech 😀 ale přeci jen 6 tisíc je 6 tisíc. A po těch ohlasech dost váhám jestli by to bavilo. Ale jak se znám, tak pokud budou finance tak to vezmu. 😀

7.7.2023 20:33:01

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Zrod impéria (CZ)
Settlers: Zrod impéria (CZ)
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas