Heroes of Might & Magic III: The Board Game

xxxxxxxxxx hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Heroes of Might & Magic III: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 130 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, strategická, diplomacie
Čeština: není
Vydavatelé: Archon Studio
Autoři: Jakub S. Olekszyk
Kamil Białkowski
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ lokalizace

Česká lokalizace byla v kampani přislíbena, pokud se najde alespoň 750 backerů z Česka.

Během kampaně byl tento limit pokořen.

Nezbývá než se těšit na léto 2024, kdy by měla česká verze dle plánu dorazit.

Tvůrci ve videu na Youtube na konci kampaně prohlásili, že budoucí addony a expanze budou v jazycích podpořených v první kampani - čeština by měla být i zde.

13.11.2022 13:56:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak podle nejnovějšího příspěvku na blogu Archon Studia se dá dovtípit, že na českém překladu bude pracovat Michal Stárek, který stojí za některými překlady u Mindoku.

______________
aka WantonDuke

30.8.2023 21:51:17

Netušíte, jestli česká verze půjde i do retailu? Oznámil někdo distribuci?

28.10.2023 20:36:46

Z ceske strany jsem zadne informace nezaznamenal. Nicmene, oni uvadi ze do ratailu to pujde, ba co vic.. nasledujici expanze nepujdou vubec pres kickstarter ale rovnou do retailu s podporou jazyku jako v kickstarteru… 

V dnesni dobe temhle slibum tezko uverit, ale takovato je situace v soucasnosti… 

28.10.2023 22:13:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Podle serveru "Ze stolu" všeho půjde do reatilu vše včetně rozšíření, (předp)prodej momentálně exkluzivně drží xZone:

https://www.zestolu.cz/deskovky/zname-cenu-ceske-verze-deskovky-heroes-of-might-and-magic-iii-ktera-se-kvapem-blizi-573388

https://www.xzone.cz/deskova-hra-heroes-of-might-and-magic-iii-cz

 

11.2.2024 04:13:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Neporovnavali ste to niekto, co na tom xzone je? Predpokladam, ze je to len Basic Pledge (nie Azure). Su tam ale aj Stretch Goals?

Zda sa mi to divne, lebo na xzone pisu 1x súbojová doska ale v KS v Core game bolo 4x Combat Boards

Pocty katiet a pocty zetonov som nedokazal v KS spocitat tak aby mi to sedeli na xzone (tu je viac), preto neviem ci tam je aj Stretch Goals.

11.2.2024 12:13:37

Subojova doska bola zmenená na otváraciu a bude len 1ks. Treba si pozrieť Unboxing anglickej verzie, všetky stretch goals sú v krabici s Tower expanziou. Takže nebudú súčasťou Core games. 

https://www.youtube.com/live/VA2KpLN_B3k?si=cA1M78TOBfvSFFTr

11.2.2024 14:31:57

je škoda že core set frakce nebudou mít figurky a že je to KS only … nebude to na stole vypadat dobře když to člověk bude hrát s rozšířeníma protože rozšíření Fortress, Rampart apod které by měly jít koupit figurky mají .. než mě tu lidi začnou kamenovat za to že nic nedopřeji lidem co projekt podpořili formou KS souhlasím že pro ně by mělo být něco navíc ale myslím to tak že to rozhodnuti nebylo moudré podle mě měli dát KS only třeba Conflux frakci a ne vyrvat core frakce figurky z core boxu

11.2.2024 16:45:50 | Upraveno autorem (porovnej)

mam nevyuzitej pledge, predpokladam ze v pledge manageru by sla vzit ta full KS edice, takze pokud po tom nekdo touzite, muzeme se domluvit a mohu vam to cele objednat

11.2.2024 17:15:03

Ahoj všem, 

 rád na cokoli zodpovím za xzone. S Archonem jednám přímo já. Česky lokalizovanou hru máme k dispozici exklusivně pro CZ a SK trh. 

Core hra bude obsahovat následující:

- Rulebook
- Mission Book
- Tournament Book
- 3 Player Aid Sheets
- 20 Map Tiles
- 3 Town Boards
- 6 Hero Miniatures
- 1 Round Tracker
- 1 Combat Board
- 3 Double-Sided Hero Cards
- 20 AI Hero Cards
- 236 Various Cards
- 120 Tokens
- 100 Acrylic Cubes
- 8 Custom Dice

Expanze budou k dispozici v budoucnu všechny oznámené, vč. jedné neoznámené, která obsahuje miniatury jednotek z Core hry (ty v základu nejsou). Co se týče Stretch Goalů, pracujeme na sehnání všeho co půjde na náš trh. Některé se snad povedou, jiné spíše ne.  

12.2.2024 15:06:05

Jednorožci nemusejí plakat, Rampart bude Bašta.

Celkově jsem se snažil držet zdrojů na worldofheroes.cz (až na podivnosti jako “Blackshard of the Dead Knight - Černý Úlomek Mrtvého Rytíře”).

14.2.2024 19:39:26

Na stránkách Archon studio jsou už překlady všech jazykových verzí včetně češtiny.https://archon-studio.com/downloads#homm

26.3.2024 14:58:26

Vybíráme z Bazaru

Pilíře Země
Pilíře Země
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas