Harry Potter: Boj o Bradavice

xxxxxxxxoo hodnoceno 295x (Seznam vlastníků)

Harry Potter: Boj o Bradavice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 11 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Kosmos
REBEL.pl
The OP (dříve USAopoly)
Autoři: Andrew Wolf
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšírenie

Ahojte, mám otázku na hráčov ktorí hrali aj rozšírenia k tejto základnej hre. My sme teraz na 7 ročníku a doma mám obe rozšírenia. A idem si po radu s ktorým rozšírením začať? Obludárium alebo elixíry ?

19.5.2023 12:02:47

Já osobně bych začal Obludným obludáriem, protože to je tématicky spíše první až čtvrtý rok, zatímco lektvary a zaklínadla jsou spíše ve druhé půlce knih. Zároveň hrajeme predevším ve dvou a první rozšíření zvedá i obtížnost, což je plus. Pokud bych ale hrál ve více lidech, tak podle mě druhé rozšíření obtížnost přizpůsobuje většímu množství hráčů(čti zlehčuje). Aspoň nám to tak přišlo. Faktem ale je, že druhé rozšíření toho přináší podstatně více a dělá ze hry o něco komplexnější a epičtější záležitost, než byla doposud.

19.5.2023 18:12:48

Ďakujem za odpoveď, my hrávame 4. Tak asi začneme obludárium. A tam ako to je s rokfortskými kartami ? Miešajú sa tie nové z 1 kapitoly dokopy s kartami zo všetkých ročníkov alebo len do 5.ročníka.(Lebo má sa použiť Voldemort z  5 ročníka)

20.5.2023 13:24:33 | Upraveno autorem (porovnej)

@Path33 Rokfortské karty nových kapitol sa miešajú s rokfortskými kartami všetkých ročníkov. 

20.5.2023 15:22:38

Ja bych za sebe doporucil koupit obe rozsireni. Zacit s Obludariem, ale z elixiru si vytahnout Ginny jako noveho hrdinu,ktery je specializovany na boj s novymi tvory a je to ultra silnypartak do tymu.

Navic ve 4 budete mit Obludarium hardcore. My ve 4 ze 3 pokusu nedali ani jeden. I ve dvou nam trvala 1.vyprava 3 pokusy.

Pokud byste ale meli potrebu trosku si pomoci a snizit obtiznost…opet sahnout do elixiru pro nove schopnosti zaklinadel.

13.9.2023 23:41:42

Vybíráme z Bazaru

Majstrovstvá sveta v hokeji + Svet Futbalu
Majstrovstvá sveta v hokeji + Svet Futbalu
Akt. cena: 10 €
Končí za: 11 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas