Glory: A Game of Knights

xxxxxxxxoo hodnoceno 52x (Seznam vlastníků)

Glory: A Game of Knights - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Dominik Mucha
Marcin Wisthal
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Dominik Mucha (autor Glory) na BGG napsal, že rozšíření pro Glory se plánuje. Něco málo by snad mohlo prosáknout už po Berlin Brettspiel con, jenž proběhl o víkendu. Předpokládám, že na Essenu se pak dozvíme víc. Já mám třeba Glory velmi rád, ač jsem si vědom drobných nedokonalostí a od rozšíření si slibuji, že by je mohlo narovnat + to třeba posunout zase o kousek dál. Kdokoli se o toto téma zajímáte a budete vědět další prodrobnosti k chystanému rozšíření, klidně se o to zde podělte.  

19.7.2022 14:31:32

Jsem na tom stejně, těším se na rozšíření, které by mohlo zpestřit souboje (aby nedocházelo k situacím, kdy všichni mají plus mínus stejnou výbavu a rozhoduje pak pořadí hráčů v kole) a taky by se mi líbilo, kdyby pomocníci byli více rozmanitější (a ne v každém kole stejní). Jinak turnajová tématika má perfektní atmosféru a bylo by super, kdyby se hra dopilovala :-) 

19.7.2022 15:05:37

stále jsem nezachytil nějaké další informace, kromě jedné informace na BGG. Co píšou, že by se tam mohlo objevit:

- pátý hráč (proč? moc nevím, proč by to někdo chtěl)
- scenario cards (nějaké úpravy gameplaye pro daný tah? může to zlepšit variabilitu, jestli jsem to tedy pochopil správně)
- 'challenge' (úprava pro travel fázi, ale bez nějaké další informace)
- New cards and helpers (takže v každém kole už nebude stejný set, ale bude to pestřejší? no paráda)
- a pak zmiňuje stretchgoals - no nevím, já kickstartery moc nemusím, takže tohle asi pro mě nebude

7.1.2023 23:45:37

Vybíráme z Bazaru

Hannibal a Hamilkar včetně obou minirozšíření
Hannibal a Hamilkar včetně obou minirozšíření
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 8 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas