Gloomhaven - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře


Prosba o pomoc zkušenější kolegy s Kampaní

Ahoj lidi, moc bych Vás chtěla požadat o pomoc s kampaní ve hře. Naše skupina žoldaku (hrajeme ve 3) ma teprve sve prvni hrdiny. To co nas, ale potrapilo byla dějova linie s draky. Možna ted budu trochu spoilerovat, ale zajimalo by mě jak můžem ziskat globalni uspěch pomoc drakovi? Zkusim popsat, kde jsme zakufrovali, a moc bych ocenila, kdyby někdo kdo ten uspěch ziskal mi řekl, kde je chyba. Obchodnice Jeksera, nas poslala na draka, po ceste na nas zautočili ve scenari 16 inoxove, a poprve jsme uslišeli hlas, ale hodili jsme na to ignor a pokračovali na ledovou horu. Kdyz jsme zdolali vrchol, potkali jsme draka, ktery nas pozadal, at mu vratime ukradenou žlazu, nebo s nim muzem bojovat. Rozhodli jsme se proto, ze vyloupime pokladnici (tušim scenař33) a tam jsme se poprve protli s  dějovou linkou  Hlasu. Scenař jsme (napodruhy) uspesne splnily a unikli jsme, ale podle knihy scenaru, ted muzeme jen dal pomahat Hlasu. A kdyz kouknu na ten dalsi scenař, tak nemame splnene bsechny nalezitosti, protoze ikdyz mame draci/hlasův poklad, tak nemame titul “ve jmenu hlasu”. Tak nevim jak se vratit k dračkovi, vratit mu ohňovou žlazu a byt s nim kamoši. Předem moc děkuji za odpověď.

29.8.2023 17:00:53

Pokud jste mluvili s drakem a rozhodli se vykrást zbrojnici (scénář 33), tak po získání úspěchu “Dračí poklad”, byste měli splňovat jednu z podmínek uvedených na straně 49 v pravidlech - další postup hledej tam.

29.8.2023 22:54:57 | Upraveno autorem (porovnej)

ja pouzivam pro sledovani ziskanych uspechu a tudiz zda mohu nebo nemohu nekam storyline na netu… perfektni vec

 

29.8.2023 23:50:48

Strašně moc děkuji za obě rady. Oboje nam moc pomohlo.

30.8.2023 18:52:48

Vybíráme z Bazaru

Vzducholodě CZ
Vzducholodě CZ
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas