Gloomhaven - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

kniha pribehu pro jednoho hrace

jak je to s temito pribehy, na zacatku se jasne pise doporucujeme Vam abyste si pred zahajenim hry scenar prostudovali a peclive zvolili karty schopnosti, predmety a talenty.

 

to posledni me zarazi, cekal bych ze tam mam jit s postavou takovou jakou ji mam a talenty jsou prece nevratne, tak co bych na nich mel zvazovat nebo jak je to? konkretne se chstam na scernar pro orchida a dalsi nejasnost mi dela vlk hned v prvni mistnosti ktery na zacatku kazdeho kola ziskava neviditelnost, takze prakticky se neda zacilit, jedine po zahrani karty levelu 2 kdy znemoznim vsem stvuram stat se neviditelnymi, ale pokud jsem se v prubehu hry rozhodl hrat s tou druhou kartou levelu 2 tak ji prece nemam k dispozici(odemcenou) tudiz nemam jak vlka zbavit neviditelnosti a dle me je hra nehratelna. zadnou jinou schopnost ani predmet co by znemoznoval neviditelnost nemam a ani u obchodnika neni.

3.7.2022 19:37:06

Možná teď napíšu blbost, tak mě snad ostatní opraví, ale pokud mluvíš o Doomstalkerovi, tak ten má schopnosti označovat nepřátele tokenama. Neviditelnost se týká jen útoku, tudíž takový token který každé kolo nepříteli vezme 2 životy bych na něj určitě použil. Ale nehrál jsem za něj, tak nevím přesně…

4.7.2022 07:59:27

@Speedemon no to je zajimava uvaha, ale ja si myslim ze muzes davat tokeny prave jen na viditelne. Jak bych mohl vedet ze je v mistnosti kdyz neni videt…

4.7.2022 09:38:31

Práveže môžeš. Neviditeľných nepriateľov nemôžeš zacieliť a tak na nich nemôžeš smerovať schopnosti ktorá vyžadujú zacielenie. Táto schopnosť to nevyžaduje a tak môžeš položiť doom token aj na neviditeľného nepriateľa.

4.7.2022 11:12:51 | Upraveno autorem (porovnej)

@Muraddin ok tim lepe tak to je super.

4.7.2022 18:51:10

Vybíráme z Bazaru

Le Havre CZ
Le Havre CZ
Akt. cena: 790 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas