Extraliga All-Stars 1993–2023: Karetní hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Extraliga All-Stars 1993–2023: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Sport
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Legendary Cards
Autoři: Michal Ekrt
Petr Bělík
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pravidla

už jsou na webu https://www.extraligaallstars.cz/ k dispozici a musím říct, že se mi po přečtení zdají hodně zajímavá. Nutno přiznat, že jsem naprosto cílová skupina (hokejový fanda, otec malého hokejisty 9 let), takže na to možná hledím méně kritickýma očima.

Připadá mi, že tohle se hodně povedlo… uvidíme, jak se to bude hrát, ale zatím to na mě funguje…

--------------------------
IN HOC SIGNO VINCES

26.6.2023 12:37:36

Vypadá to fakt zajímavě.

Naštěstí mě jako pamětníka lepších časů současná extraligová scéna skoro neoslovuje. Ale objevit se tohle v 90. letech, tak do toho jdu po hlavě.

Nakonec Hokej 92 jsem žral neskutečně i když jsme v tom s kamarádem hráli jen nájezdy, protože zápas na nás byl moc hard core.

A když už jsme u tý nostalgie, tak jsem si kdysi vyrobil a vymyslel karetní hokejovou hru a udělal do ní všechny tehdejší extraligový hráče. Tipnul bych to tak na rok 94 a samozřejmě byla nehratelná, nebo spíš naprosto dětinská :-D 

26.6.2023 22:38:38

Jinak jsem si všiml, že je v pravidlech i logo Asmodee. To je tam “jen” kvůli matce BF, nebo se opravdu uvažuje o možné expanzi do zahraničí?!? Asi by nebyl problém hráče nahradit hráči z jiných lig a vydat to i jinde (Slovensko, Finsko, Německo, Švýcarsko…), nebo? I když ve Francii tomu hokeji moc nedají…

--------------------------
IN HOC SIGNO VINCES

17.7.2023 10:17:32

@Pelly BF ho dává všude, kde dává svoje logo.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

17.7.2023 12:28:22

Blackfire jako distributor už nějaký pátek používá zdvojené ASM-BF logo. Já nějakou vizi mám, ale to je daleko. Asmodee moc mass market hry v zahraničí neumí. Spíš mě třeba napadl Tactic pro Finsko/Švédsko.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

17.7.2023 13:23:34

Vybíráme z Bazaru

Fresko (Ger)
Fresko (Ger)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas