Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Predaj

Dobry den vam prajem a stastny novy rok,mam jeden dotaz kedy bude tato hra v predaji a ci vobec bude?

3.1.2022 09:44:04

Zdravím. Na první čtvrtletí - tedy spíše jeho závěr :) - plánujeme další kampaň na Gamefoundu, kde bude dotisk jak základní hru tak i nová expanze nazvaná Fierce Powers. Pro informace o kampani se dá třeba zapsat na stránce https://euthia.com/ do newsletteru, sledovat facebook Diea Games či dění v FB skupině Euthia https://www.facebook.com/groups/euthiacommunity/.

3.1.2022 10:31:21

Zdravím, trochu se ztrácím.

Hra mě velmi zaujala, její popis najdu snad všude, ale kde ji koupit, to už je jiná otázka.

Vyhledavač mi našel pouze stránky gamefound, kde pochybuji, že bude hra v češtině, ale co se týče české distribuce, našel nula odkazů.

Poradíte?

reakce s datem 13.12.2022 čas 23:08

Nevím nic o životnosti deskovek na trhu, hrál jsem jen teraformaci Marsu a ta je v distribuci už od roku 2016 a je stále k sehnání. V příspěvku píše  alladjex, že hra bude k mání ke konci 1 kvartálu roku 2022.

Česko je malý trh, přesto se domnívám, že titul jako Euthia: torment of resurrection, by zaujal více hráčů, než zmíněný Mars

Takže odpusťte, že se podivuji, proč ke konci roku není a nebude.

Každopádně děkuji za odpovědi. Hra mě zaujala, ale zjevně se musím poohlédnout po jiném titulu.

 

13.12.2022 06:48:08 | Upraveno autorem (porovnej)

@kroko Základ české verze už nebude. Pouze rozšíření, které jde pořídit na gamefoundu přes late pledge. Českou verzi základu už jde sehnat pouze bazarově.

13.12.2022 07:21:05

Tak pokiaľ ide o základ, tak ten v CZ ani nikde nenájdeš, proste nie je v pláne. Dostaneš sa k nemu len od niekoho, kto sa rozhodne svoju kopiu predať. 

13.12.2022 11:13:34

Zřejmě zítra nafotím celý all in včetně rozšíření v češtině a dám na bazar za vyvolávačku, za kterou jsem pořídil. K tomu nějaké inserty (šité na míru od Hermana), obaly na karty. Ta hra je fakt na stovky hodin hraní a to bohužel nevyužiju.

16.3.2024 23:33:44

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds – Spiteclaw's Swarm (modely)
Warhammer Underworlds – Spiteclaw's Swarm (modely)
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas