Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS - Multi-Miniature Pledge

Asi by to ve vedlejší diskuzi zapadlo, tak ještě takto: Najde se tu 5 lidí z Prahy a okolí, co by šli do Multi-Miniature Pledge? V součtu to cenově vychází jako core, akorát s figurkami.
25.4.2020 22:16:36

Smith-g
Tak si vyděl cenu multi-pledge...hra vychází na 85$

SG jsou pro všechny krabice v KS vždy automatické.....předpokládám, že v PM pak budou nějaké reklamní předměty či jiné addony, které mají v plánu, ale nemají je ještě připravené v rámci live kampaně.

6.5.2020 14:40:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Ostrava a okoli
Nahodou nejaka skupinka ostrava a okoli, ktera shani do poctu?
Kdyz tak bych se privternul.

6.5.2020 23:07:57

.
Též bych se k někomu přidal

7.5.2020 07:15:55

multi-pledge
Ahoj všem, já si dal ten sólo pledge za $ 95, než jsem zaregistroval tuhle diskuzi, ale předpokládám, že se to dá ještě změnit a navýšit? (poraďte, na kickstarteru jsem nově) - tzn. pokud se sejdeme z Prahy a okolí v požadovaném počtu, pojďme do toho - dejte vědět :)

7.5.2020 10:56:15

Skleena
Navýšit to půjde, ale pokud Ti šlo i o figurku gryfa, tak tu k těm nově přidaným hrám už nedostaneš.

7.5.2020 12:15:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Skupina Praha, Beroun, Plzeň, Klatovy
Tak už máme plnou skupinu:
- Já
- Mizy
- Hawkie
- jarmuk
- pepeo
- pundlich

Pledge prvních 24 hodin :D, česká verze hry.

7.5.2020 16:19:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Ostrava a okoli

Ahoj,

Pridal bych se k multi pledge. Ostrava a okoli. Jestli ma nekdo misto, tak prosim sz

8.5.2020 20:05:59

Ostrava a okolí

Ahoj, taky bych se nakonec rád přidal k někomu, kdo by šel do multi pladge... Pokud možno Ostrava a okolí... Ale není to podmínkou...

10.5.2020 14:22:40

Brno
Ahojte,

jak jsem zjišťoval, nikdo už nemá místo pro Brno, proto zakládám novou skupinu a doufám, že jí naplníme :-) Chci figurky a mám EB.

Šup se tedy hlásit :-)

Zbývají 4 volná místa :-)

12.5.2020 09:03:35 | Upraveno autorem (porovnej)

České Budějovice
Máme poslední místo v hromadném pledge...Miniature pledge + gryf v CZ

Tak v případě zájmu dejte vědět do SZ.

21.5.2020 11:08:05

Multi
Taky vám přijde že dost znevýhodnily odber více kusu? ve všech variantách s adony dražší
Doprava: Legendary 10 dolaru. Multi + adony 61 dolaru. Je to sice jen o kousek,ale i tak dražší
Legendary krabice 159 dolaru a multi + vše 162,5dolaru za kus




24.5.2020 07:20:06

...
V podstatě všechny multipledge jsou nyní hodně diskutabilní.

Každopádně mě osobně se nelíbí kovové mince a nechci obaly...dostávám se tak do nepříjemné situace, protože bych rád organizer a taky legendární krabici samozřejmě

24.5.2020 16:23:52

...
Asi jsem rád, že nemám multipledge ... ale nějak nevím, co je tam tak těžkého - insert, mince, obaly, kostky ... aby se to nevešlo do poštovného. Legendary má mít 12 kg, core 6kg

Jinak na FB autoři píšou, že je možné multi-legendary pledge odebrat a domluvit se na dopravě nebo vyzvednout osobně u nich. Cena bude 159 x počet krabic (žádná množstevní sleva na legendary se jim už nevyplatí).

A pozor, core nemá žádný insert, jen plastové pytlíčky (a insert na figurky pokud jde o miniature pledge). Tím se ten organizační add-on stává dost potřebným.

24.5.2020 17:32:56 | Upraveno autorem (porovnej)

...
No já tedy zvažuju nechat si miniature pledge...

Insert za 32$ si nejsem jistý, zda potřebuji, teda spíše si sem jistý :D

24.5.2020 20:36:43

Multipledge
Tiež by som rád vedel ako môže ten add-onn pack vážiť 4kg. ( mince, obaly, organizér, kocky, krabica) Bežne celá hra váži 2kg. Vôbec mi to nevadí, len som zvedavý.
A čo sa týka toho, že niečo je výhodnejšie... to by som už neriešil. Addony sa dajú kúpiť výhodnejšie spolu a keď niekto niečo z toho nechce môže to predať a niekomu poslúžiť. Napr. mince by si určite niekoho našli.

24.5.2020 20:38:17

Tak update
podle tvurcu bude nakonec zvyhodnene Multi-Legendary Pledge za $906
- 6 x Legendary Pledge
- 5% sleva z ceny Legendary Pledge (celkem uspora $48 na 6 krabicich)
- doprava bude asi 6 x samostatne Legendary Pledge z duvodu vahy (kolem 12 kg)

A pro kutily daji k dispozici podklady k insertu a mincim.

Ja o insertu dost premyslim a mince by se hodily detem na hrani. Co naopak nepotrebuju jsou obaly a kostky mi prijdou jako hezke, ale vcelku zbytecne. Tak jeste nevim, jestli nezustanu na miniature pledge, zvlaste ted, s cenou dolaru tak vysoko

24.5.2020 21:41:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Multi-Legendary
Podle vseho jste se dockali Multi-Legendary pledge. Tak snad vas to nepostavi pred jeste vetsi dilema a povede se vam shodnout zajedno na zmene pledge. ;)

24.5.2020 21:45:45

miniatury pledge

je tu niekto zo slovenska, kto by išiel do toho pledge s miniaturami?

25.5.2020 23:20:57

Ahoj Lacinko
Ja mám prihodené na 3x Legendary pledge.(sme v tom dvaja)
Ak tomu rozumiem dobre tak poštovné na 1LP je 10$ a neznižuje sa s počtom kusov. Takže aj keby som bral 6ks stále je to 60$ za dopravu. Tam by to prinieslo zľavu 8$ na 1hru čo sa mi zdá málo, aby malo zmysel to riešiť.
Inak poslať to dám do Starej Ľubovne.

26.5.2020 09:35:19

Doprava Legendary Pledges/Multi-Legendary Pledge
Ahoj, neměl jsem čas teď tu procházet vše, ale chtěl jsem jen dát vědět, že se ta doprava ještě počítá a snažíme se přijít na řešení jak to trochu zlevnit. Nebude to přesné, ale myslím, že každé dvě Legendary vyjdou cca 12 USD, takže 6 kopií by mělo vyjít na 36 USD. Pro zbytek světa to bude o dost horší, ale ČR je v pohodě. :-)
Díky za dosavadní podporu od celé české/slovenské komunity!
_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

26.5.2020 15:45:48

SwamRazer
Tvl tak to je hodně hustá cena dopravy :-) to bych na KS viděl rád častěji :-) konečně si můžeme užívat výhody českých autorů v plné kráse

26.5.2020 16:16:27

SwamRazer
Dúfam, že na Slovensko sa to nebude posielať cez Slovenskú Poštu, lebo tých zásielok sa asi nedočkáme :D Inak 6 USD za dopravu, ak by sa dalo aj na SVK, by bolo megasuper :)

26.5.2020 18:27:44

Ahoj Lacinko

Keby sa našli 6ti ľudia na Multi-Miniature Pledge za $513 to je zľava $10 na hru, ako keby sme mali poštovné zadara, to nie je zlý deal. Samozrejme pri Legendari tak to vychádza iba na $5 to je nič moc. Ale ak by sa našli 6ti ludia z SK na ten Multi-Miniature Pledge tak rád sa pridám.

26.5.2020 22:24:23

Doprava :-) CZ/SK
Ceny jsou dobré protože jsme se asi zbláznili a budeme jistou část Evropy posílat od nás přes Zísilkovnu na adresu. Samozřejmě pro CZ/SK také PPL, případně GLS. Česká či Slovenská pošta není naším favoritem. :-D (jednak kvůli ceně a kvalitě doručení)

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

27.5.2020 16:27:31

Multi Legendary pledge

Ahoj,

uvolnilo se nam jedno misto. Kdybyste mel nekdo zajem se jeste pridat, piste prodim do zpravy. Praha

28.5.2020 23:05:56

Vybíráme z Bazaru

Dungeons & Dragons: Wrath of Ashardalon
Dungeons & Dragons: Wrath of Ashardalon
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 6 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas