Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak to všechno nacpat do krabice?

Tak konečně to mám doma. Po dvou dnech vše roztříštěno a dáno do inzertu.Problem je ten že se mě to nechce vejít do krabic.Je nějaký návod jak to tam vše nacpat?

8.2.2024 19:39:36

Mrkni na Youtube. Tusim Nitrahrania ci jak se ten kanal jmenuje, meli navod. Pokud mas ale ted mensi krabici, co ksem tak videl, mozna ti to do jedne nevleze. 

Druha varianta je pockat na Johnnyho, az bude mit hotovy insert, se kterym se vleze do jedne krabice vse vcetne rozsireni. Viz diskuse ve vlakne unboxing. 

8.2.2024 20:49:59

@Johnny808 určitě dej vědět, jestli se ti to podaří vtěsnat do 1 core krabice (mám tu větší z 1. verze). Pokud by se tam vlezli i figurky elementálů, tak beru všema deseti…

8.2.2024 21:14:00

Řešil jsem včera a dnes to samé. Poprvé mi krabice s Deluxe doplňkama vrchovatě přetékala. Hledal jsem videa, fotky, diskuze… nic. Bez toho, aniž bych musel rozřezat originální insert to tam nikdo nenacpal. Šel jsem to tedy zkusit znovu, rozstrkal jsem co se kde dalo a nakonec jsem to tam tak nějak dostal.

 

Ale! 1) ty deluxe sáčky jsou malé a mapové díly mam všude možně. 2) v základu se vejdou elementálové pod insert s figurkama. 3) v rozšíření jsem pod ten insert dal nějaké krabičky s žetony.

 

No prostě musíš to tam rozendat jak se to vejde. Rozumně to udělat nejde…

8.2.2024 22:31:04 | Upraveno autorem (porovnej)

@Navy: Otázka je, k čemu Ti je, že to nacpeš do jedné krabice, když to nemá žádný řád. Před každým hraním Ti to prodlouží čas na přípravu a po každém hraní to tam zase bude horko-těžko cpát. Ono to bude natěsno i do dvou krabic, ale aspoň to bude mít nějakou logiku. 

8.2.2024 22:36:45

@MikeDundee určite sa budem o to snažiť. Len mi najskôr musí Euthia prísť ;)

8.2.2024 22:36:58

@Varouch Já to ale nenacpal jen do jedné krabice, já jsem byl rád, že jsem to všechno vůbec nacpal do třech krabic! Já bych to strašně rád měl nějak přehledně uložené, měl v tom systém atd, ale tady to prostě nejde. Je to za mě absolutní fail ze strany SFG, protože stejný problém evidentně řeší všichni, kdo to vybalili. Ta hra se zpátky do krabice prostě jen tak nevejde a je třeba se hodně, opravdu hodně snažit…

 

Omlouvám se za nepochopení. U předchozího příspěvku jsem předpokládal znalost obsahu a problematiky aktuálního KS allin, protože to, co aktuálně lidem chodí, je v tomto stavu. Nevejde se to zpátky né do jedné, ani do dvou, ale ani do třech obřích krabic…

8.2.2024 22:44:06 | Upraveno autorem (porovnej)

@Navy No já náhodou mám komplet všechno co k Euthii kdy vyšlo, tj. komplet základ i to nové rozšíření. A dovolím si tvrdit, že trochu přeháníš. Základ se vešel do jedné krabice a s rozšířením se to vejde do dvou. 

Jo a na SFG bych to teda neházel, základní hru nevydávali, tak snad nemůžeš čekat, že k ní budou řešit insert.

9.2.2024 00:23:02

Nechcem to prerieknúť, ale insert pre základnú hru má výšku 110mm. V krabici zostáva aby sa nenadvihlo víko 150mm výšky miesta, ktoré musím zaplniť figúrkami a rozšírením. Myslím si že to bude náročné ale nie nemožné navrhúť tak aby sa to všetko zmestilo do jednej krabice, možno s malým nadvihnutím, a bolo to zároveň funkčné typu vyberiem a hrám. Uvidím naživo keď mi príde to rozšírenie …

9.2.2024 07:59:17

Jedna z variant je složení všeho do 2 krabic z původní kampaně, kde byly obě krabice obrovský (video v angličtině):
https://youtu.be/9ugvN3Hdw5s 

…a další variantou je složení do 3 krabic z poslední kampaně, kde se ty krabice zmenšily (taky v angličtině):
https://youtu.be/bj5WV84Ocdg

9.2.2024 08:55:08

@Varouch Já mám aktuální verzi z KS také allin. Evidentně došlo ke zmenšení krabice od základu. A evidentně v první kampani nebyl deluxe box s dvouvrstvými deskami hrdinů a hlavně s věžemi na karty a žetony (resp věže na žetony tam asi byly). Mam vše nafocené, ale sem fotky vkládat nejdou. Postoval jsem to i na fb na skupinu hry, kde to řeší plno lidí, řeší se to i v mnoha dalších vláknech, diskuzích na diskordu, stránce kampaně, bgg atd. Tedy si ve vší úctě nemyslím, že bych přeháněl. Jediné, co bych chtěl, je uložit hru klidně i do těch tří krabic. Ale nějak rozumně a bez nutnosti ničit originální inserty. Nakonec se mi podařilo to tam nějak nacpat, ale je to opravdu boj.

9.2.2024 10:13:44 | Upraveno autorem (porovnej)

@whiskas díky, tady se to pánovi povedlo nacpat do třech krabic tak, že figurky z rozšíření poházel všude možně, část mapových dílků má mimo originální deluxe sáčky, elementály v zip sáčcích… opět takové meh řešení… nicméně díky za tip!

9.2.2024 10:21:00

Mám původní Deluxe verzi a Returning dragonslayer pledge rozšíření a do těch dvou velkých a jedné menší se to vešlo jen tak tak. Taky to úplně nechci pěchovat, aby to ta krabice vůbec vydržela, je to jen kartón a spojka v rozích obvykle není ta nejpevnější část. Také mám docela strach o zámky na věžích pro tokeny a karty, některé se mi u původní trochu třepily.

Něco takového s dřevěným boxem by bylo ideální, ale stojí to balík a zatím je “jen” pro základ samozřejmě.

https://thegiftforge.com/products/bg05074

9.2.2024 10:24:46

@stepaj15 no pekne, ja ho mám za ⅓ cenu, no tiež zatiaľ len pre základnú hru … https://www.inserty.sk/produkt/euthia-torment-of-resurrection-insert/

9.2.2024 10:40:26

No já mám bohužel jen jednu krabici od základu ve které mám komplet obsah ze základu včetně všech věží atd.. Tento obsah jsem dokupoval a už nebyla dostupná ta druhá velká krabice.

No a pak mám menší krabici od rozšíření. Takže už tak trochu tuším, že jsem v háji a nikdy to nedám do těchto dvou krabic.

Nechápu proč zmenšili krabici, když to tam pak nikdo není schopný dát.

9.2.2024 10:47:41

@stepaj15 tohle vypada vyborne! Diky za tip!

9.2.2024 10:51:13

@Smith-g 
Dáš to tam, ale musíš dát něco pod insert z rozšíření nebo ho trochu upravit (snížil jsem ho o 4,5 cm).

9.2.2024 10:53:10

@Johnny808 no popravdě se mi mnohem víc líbí i sert id GiftForfe a šel bych do něj radši než to toho levnějšího. Ale stejně si myslim, že to skončí u tisku…

9.2.2024 10:54:11

@Navy  jo moc pěkný. Popravdě mě tam zaujal all-in-one insert na Root, kde řeším podobný problém. A ten je i s boxem…

9.2.2024 11:09:36

@Navy Tak když to @KubaLib uložil do dvou krabic s tím, že ořízl ten origo insert, tak do tří krabic to jde úplně v pohodě. Napiš mu o fotky. Třeba pak ušetříš bezesné noci sobě i dalším lidem na fb, discordech atd.

9.2.2024 12:00:26

@Varouch jenže já právě nechci nic řezat, stříhat a podobně. Já jsem to do těch tří krabic nakonec taky dostal, ale je to chaos. A ani když ten origo i sert uřízneš, nedostaneš to tam nějak rozumně. Pořád je to chaos.

9.2.2024 12:27:27

@KubaLib A ty jsi dostal vše do jedné velké krabice od základu a do té malé od rozšíření, nebo jsi měl dvě velké? Díky

9.2.2024 14:41:23

@Smith-g Mám jednu velkou od základu a jednu menší od rozšíření, pořadače na karty i dílky, dual-layer boardy (původní boardy jsem tam nedal). Nemám plastové elementály a kovové mince, ale myslím, že bych to tam nacpal.

9.2.2024 14:51:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Mi se to nakonec povedlo nacpat to do dvou krabic. V 1. se základem (z nového tisku) - celý základ + “věže” na žetony+ double layer boards. Vyhodila jsem kompletně plastový insert včetně toho na elementály a místo toho mám veškerý plast v krabičce cca 21x14x5cm. v krabici s rozšířením jsem zvolila stejný postup, ale elementály mám v původním plasťáku a ostatní figurky samostatně vystříhané. Navíc mám v rozšíření pořadače na karty. 

10.2.2024 19:28:34

Vybíráme z Bazaru

Kingdomino
Kingdomino
Akt. cena: 105 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas