Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

bojove karty pro solo

nejsem uplne priznivcem house rules ale nekdy si rikam zda by nebylo lepsi za monstrum hazet a proto me zajima

je pomer karet 7-12 chvalne vyssi nez pomer karet do cisla 6? aby se nejak kompenzovalo to ze hraje clovek sam proti sobe?

dalsi vec je ta ze pokud vytahnu nejake pekne nizke cislo tak je mi jasne ze ho znovu nedostanu (minimalne do te doby nez se zamicha balik), narozdil od toho kostky tam klidne hodim 2x po sobe stejne a tak by to bylo prece i kdyby monstrum ovladal hrac. takhle bych abych se kostkam alespon trochu priblizil mel po kazdem kole kartu kterou jsem tahl zamichat spolu s balikem. 

jedna se tedy o schvalnost aby se nejak kompenzovala uroven monster ze je neovlada hrac clovek nebo jen aby to bylo jednodussi pokud jen kvuli jednoduchosti asi bych radsi zacal hazet.

8.9.2023 09:52:41

@tomagge  Nemám ty karty spočítané, ale předpokládal bych, že těch karet do 6 tam bude méně, aby to bylo těžší. 

Moc ale nerozumím dotazu - to, že je těch nižších karet méně přeci neznamená, že si nemůžu vytáhnout dvě nebo tři po sobě? Mně se to dokonce několikrát i stalo. Těch bojových karet je dost a v průběhu toho scénáře je to pořád dost random. 

26.1.2024 10:28:47

Vybíráme z Bazaru

QuiZoo
QuiZoo
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas