Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

1. crowdfundingová kampaň na platformě Kickstarter

Kampaň už běží zde: https://www.kickstarter.com/projects/euthia/euthia-torment-of-resurrection

12.1.2020 16:28:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Retail a ks exclusive
Jak to bude s obsahem v retailu? Budou všechny addony a obě verze (standee i figurková) dostupné i v retailu, nebo je něco z toho zamýšlené jako ks exclusive

1.6.2020 13:18:52

Smith-g
Po kampani si budeš môcť objednať čo len budeš chcieť, teda aj navýšiť sumu ktorú zaplatíš. Ak by si to urobil pred koncom kampane pomôžeš vyzbierať viac peňazí a dosiahnuť viac SGs. Ale nemusíš to urobiť. V podstate ti stačí teraz podporiť kampaň niektorým z dostupných pledge (1-188$), to ti umožní prístup do Pledge manageru po kampani kde si vyberieš čo chceš a podľa potreby doplatíš.

1.6.2020 13:30:24

Elemental

Tak jsem se po dlouhém zvažování rozhodl jen pro ty kartonové Elementaly.
Už takhle to je pro mě docela pálka. Teď na to den nesmím koukat, abych to ještě nezměnil :-D

1.6.2020 13:44:23

Hraní bez plastu / KS Exclusive
Ahoj,

co se týká plastu, tak nebýt požadavků stovky lidí na KS, tak tam žádný plast nebyl krom kostek a stojánků na figurky. :-) Mě osobně to nedává takový smysl kupovat ke hře, která stojí 79 USD další 3 kg plastu a doplňků za dalších 109 USD. Proto když si chcete užít hraní samotné, stačí vám teď přidat těch 10 USD za nové scénáře, pár karet, tokenů, list pravidel a 25 papírových figurek. Ovšem doplňky jsou pěkné, figurky také, ale třeba ty si můžete případně vytisknout sami na SLA tiskárnách či jiných. Diginální data dostanou všichni i k základní Core Pledge. :-)

KS Exclusive tam žádný není a není v plánu, nechceme omezovat obsah ke hře na kampaň, která trvá měsíc a nadšenci, kteří hru třeba objeví po roce si tak budou moci pořídit vlastně to samé. Hlavní výhoda na KS je ta cena, dali jsme to hodně nízko vůči nákladům.

Díky vše za podporu v kampani, rozhodně nám tím pomáháte k další tvorbě, která věřím, že přijde brzo. Minimálně opět pro testování na online platformách a pak i fyzicky. :-) Díky a Alladjex asi vyhraje vsázku, že bude 600+ CZ/SK her prodaných na KS, je to napínavé. Protože tohle myslím ještě na KS nikdy neměli, aby CZ komunita byla druhá největší!
_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

1.6.2020 13:49:45

TheAllmighty
No podle toho co říkal Tadeáš před kampaní, jsem pochopil, že se snažili co nejvíc zjednodušit výrobu. Takže si myslím, že KSe nebude. Prostě se vyrobí určity počet kopií hry a přídavků a po KS pujdou do retailu za vyšší cenu než na KS. Myslím tím corebox + SG, jak to bude s addony (insert, kostky, obaly, mince) netuším.

1.6.2020 13:57:45

Juchů
Už to dolezlo i na kvalitnější karty! A to jsem se ráno bál, že 10k se za těch pár posledních hodin nedá...

2.6.2020 15:30:39

KS
Tak pomyslná kára se zastavila na 457.885 dolarech, na dohled od další mety. Bylo zajímavé sledovat posledních 10 minut.

2.6.2020 18:07:16

super
Ako citam komentare vela ludi sa tu cuduje preco niekto chce obrovske hry s kopou figurok. Tak napriklad v mojom pripade som modelar takze tie figurky znamenaju pre mna hodiny dalsej zabavy. Na FDM tlaciarni tie figurky take nevytlacim a nebudem skrz ne kupovat dalsiu. To sa mi neoplati. Dalsia vec je ze clovek chce tu hru podporit ziskat dalsie SG ale vzdy sa najde ten blby pocit vysolit tolko penazi za hru. Preto ludia "pozaduju" velke hry pretoze lahsie prekusnu to ze dali tolko penazi.. ale aspon dostali poriadne velky balik...

Takze drzal som palce a tesim sa ako to dopadlo. :)

2.6.2020 21:05:32

Rozhovor
Aktualne

https://1url.cz/4zl3H

2.6.2020 21:15:55

Byzanth

Na FDM je vytiskneš, záleží ale na tiskárně :) ;)

2.6.2020 22:01:30

Gratulujem
Ja som.srdcom euro hráč aj keď fórum AT nepohrdne, hru som nepodporil, lebo to nie je môj šálok kávy, ale držal som veľmi palce! Posledných 80min som v práci len cumel ako to tam pribúda. Inak som to kontroloval celý mesiac :).

2.6.2020 22:04:51

AD: Rozhovor
Moc pěkný rozhovor s novými informacemi. Už tam třeba na sebe i prásknul, že vyvíjí další titul. :D

2.6.2020 23:02:07

peeeca67
Co jsem pochopil ze starsich rozhovoru a zkazek, drive nebo pozdeji by jeste meli pomoct na svet jinymu kousku:
https://m.facebook.com/signaloflyrae/

3.6.2020 07:05:22

platba
ehm a už se vám někomu strhla platba? já nemám ani strhnutou platbu a ani zablokovanou/čekající.....tak nevím jestli to nějak řešit nebo být v klidu a čekat


edit:a taky nebejt blb s omezením na denní platby na internetu 1000Kc by se to asi nezaplatilo nikdy :-D

3.6.2020 17:08:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Platba

Cekat, mne se uz prachy z uctu strhly.

3.6.2020 17:53:38

Re: platba

V klidu čekat. Může to trvat několik dní, strhávání probíhá v jakýchsi vlnách. Pokud se něco nepovede dostanete zprávu a máte několik dní na nápravu a pokusí se strhnout znovu...

3.6.2020 17:55:24

Multipledge
Objednali jsme si Multilegendary pledge, ale je tam zdarma jen jeden Griffin. Mate to take tak?

29.7.2020 23:17:08

Javaansee
Z čeho to usuzuješ, že tam bude jen 1 Griffin?
Jsi 1st-day backer? Pokud ano, tak bys měl mít 6 Griffinů.
Aspoň já to tak mám (mám sice Multi-miniature Pledge) - Tadeáš mi to ještě potvrzoval.

30.7.2020 00:16:35

Javaansee
Někde jsem četla, že záleží, co jsi backoval ten první den. Pokud jen 1 krabici, máš nárok na 1 griffina. Pokud hned první den 6 krabic, je griffin ke každé. Zda-li to pak nezměnili, to netuším.

30.7.2020 13:50:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Duirin, Anupinka
Backnul jsem hned prvni den prave.
A mam to napsane v pledge manazeru.
1 x griffin free
Proto me zajima, jak to maji ostatni.

30.7.2020 14:05:45

stále nepřišel pledge
Ahoj, stále mi nepřišel přístup do pledge manageru. Posílá se to nějak postupně? nebo se někde stala chyba?

30.7.2020 18:01:01

Grifin...
Tiež mam od prvého dňa backnuté tri kópie, teraz som v PM objednal 3x LP tier 2 a dáva mi iba 1x Grifina free.
Rozumel som tomu tak, že ho dostanem 3xfree. Možno by sa k tomu mohli vyjadriť z Diea games :)

30.7.2020 18:15:47

Chymster
Vydrž, posílá se to postupně. Mě přístup do PM přišel před půl hodinou.

30.7.2020 19:15:10

GRYF :-)
Psali jsme to do posledních dvou Updatů. :-)

Pokud jste Backer číslo 2595 a méně, tak co krabice hry, to zdarma Gryf. V systému se ukazuje každému jen jeden, ale dostanete jich prostě tolik, kolik krabic teď v Pledge Manageru objednáte.
Např.: 2x Core Pledge, 3x Miniature Pledge, 2x Legendary Pledge, 1x Legendary Pledge Tier II = 8x GRYF zdarma.

Griffin Bonus
Again, everyone who is entitled to the Griffin Bonus will see a "Griffin Bonus (Free)" item right under their Pledge Level. It is still valid you'll get one Griffin Bonus for each copy of the game you order. In the case you won't order at least one game, you won't get the Griffin Bonus at all. It was stated in the campaign, it's just a gift to the game itself.

Díky :-)
_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

30.7.2020 21:23:17

Otazka
prisel mi pledge. Vybral jsem si, dal jsem udaje ke karte, ale nic to nestrhlo ani neudelalo blokaci. Pak jsem si vsiml, ze je tam nejaka hlaska ohledne toho, ze platba bude strhnuta nekdy v budoucnu. Standartne mam nastaveno na karte, ze platby internetu jsou blokovany. Co ted s tim. Nechat otevrenou kartu mi prijde dost nebezpecne, kvuli 10 USD za postovne, ktere jeste nejsou zaplaceny.

31.7.2020 21:47:33

Vybíráme z Bazaru

Lovci noci
Lovci noci
Akt. cena: 2100 Kč
Končí za: 15 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas